Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

изтрих си уасабито, оставаме само на самурая, който е миксирал с уасаби препоръчвам да ремиксира с уърлпул всичко на ново

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

$2трилиона обем изтъргуван за последния месец (всички борси общо) догодина мисля ще имаме и по $20трилиона месечни обороти
https://www.theblockcrypto.com/post/102740/februarys-crypto-exchange-volumes-made-up-nearly-half-the-volumes-on-nyse-groups-stock-markets

E2cVaBkXEAAU_6w.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, vamp111 написа:

Индия ънбанва криптото :lol:

E2uT8LBUUAEgEct.jpg

Най-злобеех когато получавах SMS - /добре дошъл в Индия /, - и си мислех ЕЛА ТИ БЕ !!!

Корупцията там е ВЪРХОВЕНСТВО НА ЗАКОНА . 

Така , че там няма какво да ме учуди.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези, които с години са стояли зад кашона на dust 2, чакането ни най-сетне се ще се отплати :lol:
https://decrypt.co/72575/bitcoin-gamers-zebedee-bitstamp-counter-strike-cs-go

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 7 часа, veznata написа:

тва ламбо за колко време ще се изплати с копане :)

На цената на видеокартите не ми се мисли по въпроса.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно има някакво недоразбиране... Не става въпрос за ROI... хората правят нещо иновативно...двигател безжичен, летящи коли ...и биткойн е там...в бъдещето...заедно с това което днес изглежда абстракция...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайлатс на уикенда от конференцията в Маями

- може би най- значимото събитие, президента на Ел Салвадор, ще се опита да прокара законопроект, който да признае Биткойн като официално платежно средство в страната. 

- Square и Blockstream ще си партнират в добива на биткойн чрез зелена електроенергия

DeFI в/у Биткойн 

Съобщението на Анонимните към Елън Мъск

Джак Дорси ще прави опен сорс хардуерен портфейл за биткойн

Биткойн = Свобода на Алекс Светски (това ми хареса най-много, защото напълно покрива моето виждане)

Обръщението на Рос Улбрихт към Биткойн общността (what does it mean to lose your freedom) горещо препоръчвам всеки да го изслуша и ако не е запознат с историята зад него, горещо препоръчвам да се запознае, The SIlk Road е неизменинма част от Биткойн и поколението ни ще доживее да види този човек на свобода!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези, които са прочели, че Американските служби са хакнали биткойн портфейл, мисля, че от достатъчно време сте тук и наясно, че това няма как да стане

не мисля да отделям повече време на тази "новина" 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове