Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

въпреки експлозията от новини обаче, това се отрази съвсем малко на цената, аз пък го мисля по друг начин, как има разни проекти дето унищожават част от токените си, за да предизвикат дефлация, това е почти същото :D  :D

трябва да ти кажа, че етера доста мъжки пое удара, въпреки медийния натиск, а и Виталик още не се е снимал с вилица, все още си стоя зад думите, че ще видим декември нов ath там

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jamie Dimon излезе по cnbc,

1-во защото са сериозен спонсор на телевизията(всяка статия за биткойн завършваше с клип за етериум, колко е велик)

2-ро защото е знаел на къде вървят нещата, и съм убеден че е знаел и за CME и може би и за други неща, които предстои да научим.

А цената успява да се задържи може би заради момента, че всички алтове застанаха на едно ниво.

Съмняваме етериума в близко време да стане повече(в долари повече от 400), може след време ако се окаже полезен с някой смарт договор и при достатъчно висока цена на биткойн.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Етера току що влезе в зоната buy and Hold. $310-312

Разпродажбата на Биткойн започна и поне 30% от нея ще влязът в Етера за кратко.

коя "разпродажба" на биткойн - от страна на отчаяните bagholders, както им викат? Които не разбират защо етер няма как да стане $7000 като биткойн...

скоро започва голямото наливане на пари в биткойн от институционалните инвеститори, всеки един от тях има повече пари от горе споменатата група - така че сега е момента за allin в биткойн 

колкото до ETH - нямат добър ход: ако оставят заключените етери недостъпни, ги чака съд; ако направят пак форк, няма да се отличават с много от централна база данни... 

с две думи - не пипайте етер...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай първо да уточним за какъв период става дума ако говориш за след месец два съгласен съм обаче в близките дни седмици биткойна няма да задържи на тези нива. Инвеститорите не са тъпи да влизат на върха на параболата.

Повечето инвеститори са се приготвили да влязат в БТЦ на нива около 4.5-5к.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай първо да уточним за какъв период става дума ако говориш за след месец два съгласен съм обаче в близките дни седмици биткойна няма да задържи на тези нива. Инвеститорите не са тъпи да влизат на върха на параболата.

Повечето инвеститори са се приготвили да влязат в БТЦ на нива около 4.5-5к.

добре дошъл във форума - може ли да предположа, че си трейдър от традиционните пазари :)?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл във форума - може ли да предположа, че си трейдър от традиционните пазари :)?

Благодаря, но не съм трейдър, а инвеститор и майнър на крипто от няколко години. Искаш не искаш в тоя пазар без поне базов технически анализ нищо не става. А и само с него пак си е пълна загуба на пари една новина може да обърне графиката на 180. За това винаги се ослушвам като почнат да се появяват интервюта с известни личности.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами дано си прав и цената иде на 4-4.5К, залагам всичко че ще стигне 9.5-10К преди това... ако не излязат някакви резки новини там...

тези басове не им се връзвам заради парите или егото си - но много глупости почнахте да пишете относно цената, а всъщност има доста хора, които четат и вярват, та за тях го правя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз само да вмъкна продължавам да притежавам bch, ltc и eth но и тях ще продам на определени цени и за всички които играят alt/btc мога да кажа без значение колко си мислят че са добри, аз го правя от 2015 год. и ако вместо си бях давал btc-to за разни шитни, а ми го бях държал сега щях да съм малко по красив...

например 30 eth + 240 ltc на мен са ми стрували ~12 btc, всеки може да си ги обърне в долари и да провери каква е разликата.... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за новата година това са ми очакванията, една китайка със стъклена топка ми го показа:

бцц- $1300

лтц- $100

етн- $800

бтц- $10К+   <---- тука и топката и боба и пилешите кости и китайката и тя се изпариха в мъглата

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

етн- $800 - това ми звучи супер невъзможно (но то какво ли не видяхме)

Всичко много зависи от това кога ще пуснат фючърсите от CME

Аз чакам скок на BTG до към 800-900$ следващите седмици, да но го пуснат по всички борси.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BTG ако наистина го пуснат към всички борси, ще скочи да, мисля само от това зависи в момента каква подкрепа по борсите ще срещне, кога си пускат мрежата те, следващата седмица ли ??

CME постоянно си пиша със някои от съпорта им за разни неща, последния им отговор е от онзи ден, че точна дата до сега нямат, ще бъде обявена публично.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за новата година това са ми очакванията, една китайка със стъклена топка ми го показа:

бцц- $1300

лтц- $100

етн- $800

бтц- $10К+   <---- тука и топката и боба и пилешите кости и китайката и тя се изпариха в мъглата

Съгласен съм с теб ..... ама на 40%  ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно нещо само ме притеснява, ако както се очаква след пускането на фюзърсите биткойна направи огромен скок, ще изпозаколи доста от топ 20 алтовете.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че и инвестициите в етериум трябва да се оценяват спрямо цената му в БТС, не в $, нищо че има сериозен етх/долар пазар....

а спрямо биткойн, цената е наполовина от ATH

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове