Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Съмнваме но е възможно да превключват и да копаят известно време. Но това няма да вдиг е цената на etc. Ище спрат на бързо. 

Нов мега алт сезон няма да има. Алт сезон може и да има за напред когато бтк то презкочи 20к, но той ще бъде само за няколко алта.

Ако в LN пуснат тоукъни 'уж се гласят', алтовете много стабилно ги пиши умрели. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 14.06.2020 г. at 1:56, rippleche написа:

@vamp111 какво ти е мнението за ЕТН 2.0

Мислил ли си какво ще стане с копачите и дали е възможно да се прехвърлят пръснати към алтове или директно ЕТС?

не съм разсъждавал над въпроса, все пак ако имаш етери по-добре ги запази, ъпгрейдите, POS както и заключените в DAI етери, намалят циркулиращите такива, а с увеличаващото се търсене това ще качи цената 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@rippleche виж тази обобщаваща статия https://cointelegraph.com/news/eth-miners-will-have-little-choice-once-ethereum-20-launches-with-pos

въпреки, че койнтелеграф (puке) ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато ETH 2.0 се случи...

EQV4smjWAAAIp3x.jpg.01f8811fed72b044c3e08222219c6bdd.jpg

... дотогава освен евтини карти, ще има и евтини етериуми, $30 - бройката. това ще бъде най-добрия вход за nocoiner-ите или тези, които смятат да стакнат по-голяма торба. :)

Аз ще си купя един етериум тогава, че без краля на шиткойните за къде?!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с предстоящия Eth 2.0 , не знам има ли хора, които са се излъгали да купуват в момента, очаквайки Eth 2.0 и предстоящата фаза 1 да ги направи богати, но определено ще са разочаровани, когато цената пропадне под $50

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скама продължава да съществува с пълна сила, разбора се благодарение на някои борси и най-вече на мераклиите мечтаещи да купят нещо на 1$ и после да го продадат на 100$.

Сори тези бързи влакове отдавна заминаха. Но има пътници и за следващите да купят на 10к и да стане 100к и на 100к и да стане 1м, доста по-бавни са и спират на всяка спирка.... но рано или късно ще достигнат целта си.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато rats gang, започнат да ви промотират нещо, това е знак за 10-та степен предупреждение - продавай и излизай от шибания скам!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмняваме да вярва просто им се иска да се отърват от старата торба с етери поне не на загуба или минимална печалба. Има само един вид максималисти....:) биткойн максималисти.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, Facira написа:

вярата, че новия бул рън е започнал ще прати много хора в бездната

чакащи $1к и $10к за ETH...

Напълно съм съгласен,че ще има много опарени,но едва ли етериум ще е причината. Виждали сме Етер на цена $1500 или почти 0,11 ВТС ,така че $1000 не са нещо непостижимо (а $10000 и на мен ми звучат като научна фантастика) Скока в цената се дължи на множество фактори,а не само на новината за старта на тестнета на 2.0

Ако бъдем реалисти етериум мрежата и Етер токенът са с най-голяма използваемост а от там и полезност не само в крипто пространството но и в реалния живот. Тези дни четох че Кока Кола ще използва етериум блокчейна за управление на веригата си на доставки. И това е само един от многото примери. Самият токен се използва като обезпечение на заемите в DeFi а това поражда търсене за милиарди долари в етер.

Истинската опасност  според мен е еуфорията покрай DeFi  токените,много от които поскъпнаха безумно без да имат все още реално приложение. ще дам пример с TrustSwap (SWAP). Този проект трябвало да обезпечи чрез интелигентни дроговори времево базирани плащания (като абонаменти за Нетфликс примерно) чрез различни крипто валути. Проблемът е че всичко това за момента е само намерения. Това не пречи обаче на желаещите да станат милионери за една нощ да го купуват. Когато преди няколко дни аз се запознах с него се търгуваше около $0,47 при $0,04 начална цена и някакъв го хвалеше че имал потенциал да расте още много... днес погледнах и вече беше $1,43

Може би не точно днес или утре,но този сапунен мехур ще гръмне и това ще повлече със себе си нова вълна от разочарование и недоверие към всичко що е крипто.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са манипулации, даже на знам да ли има поврче от 10 човека влезнали с по над 100$... Изкуствени обеми, изкуствени цени за да привличат внимание върху себе си и да излязат по напред в койнмаркеткап. А създателите и борсите гледат да изкарат някой милион за да го вкарат след това в биткойн... Докато още е 5 цифрен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, ivan написа:

Това са манипулации, даже на знам да ли има поврче от 10 човека влезнали с по над 100$...

Не зная от къде черпиш тази информация и дали визираш цялото DeFi пространство или само споменатия токен,но и в двата случая представата ти за реалността е доста грешна. За лесна справка можеш да погледнеш ордърбука в Poloniex примерно.

Това ми звучи като Февруари някой да каже за Covid 19: "няколко китайци кихнали и ни плашат с пандемия" :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, Dobrin написа:

Напълно съм съгласен,че ще има много опарени,но едва ли етериум ще е причината. Виждали сме Етер на цена $1500 или почти 0,11 ВТС ,така че $1000 не са нещо непостижимо (а $10000 и на мен ми звучат като научна фантастика) Скока в цената се дължи на множество фактори,а не само на новината за старта на тестнета на 2.0

Ако бъдем реалисти етериум мрежата и Етер токенът са с най-голяма използваемост а от там и полезност не само в крипто пространството но и в реалния живот. Тези дни четох че Кока Кола ще използва етериум блокчейна за управление на веригата си на доставки. И това е само един от многото примери. Самият токен се използва като обезпечение на заемите в DeFi а това поражда търсене за милиарди долари в етер.

Истинската опасност  според мен е еуфорията покрай DeFi  токените,много от които поскъпнаха безумно без да имат все още реално приложение. ще дам пример с TrustSwap (SWAP). Този проект трябвало да обезпечи чрез интелигентни дроговори времево базирани плащания (като абонаменти за Нетфликс примерно) чрез различни крипто валути. Проблемът е че всичко това за момента е само намерения. Това не пречи обаче на желаещите да станат милионери за една нощ да го купуват. Когато преди няколко дни аз се запознах с него се търгуваше около $0,47 при $0,04 начална цена и някакъв го хвалеше че имал потенциал да расте още много... днес погледнах и вече беше $1,43

Може би не точно днес или утре,но този сапунен мехур ще гръмне и това ще повлече със себе си нова вълна от разочарование и недоверие към всичко що е крипто.

Етера отдавна се превърна в най-голямата платформа за измамни проекти с цел pump&dump, милиарди се направиха през IPO, ICO, STO, DeFi etc. не напразно е краля на шиткойните.

разбира се, че Етера не е причината, той е просто един инструмент за всичко това

аз говоря за това, че много вече виждат нов Биткойн бул рън, а ще останат дълбоко разочаровани

за балона DeFi, ще си замине както предшествениците му, нищо ново

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 13 часа, Facira написа:

Етера отдавна се превърна в най-голямата платформа за измамни проекти с цел pump&dump, милиарди се направиха през IPO, ICO, STO, DeFi etc. не напразно е краля на шиткойните.

разбира се, че Етера не е причината, той е просто един инструмент за всичко това

аз говоря за това, че много вече виждат нов Биткойн бул рън, а ще останат дълбоко разочаровани

за балона DeFi, ще си замине както предшествениците му, нищо ново

spot on за етер измишльотината, но само за бул ръна не мога да те разбера как да не е булрън като от 58++ направи 122++  преди това от 33++ направи 139++ какво не му е бул на това ? 

може би бъркаш понятията с чупенето на стария ATH, което е неизбежно в тази нова парадигма

Съжалявам, че ще те разочаровам, но едва ли ще имаш възможността да купиш биткойн под $6-7К

да си постоянно мечка не е здравословно, приеми възможностите и се възползвай от тях

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човече мисля че вече ти го разясних, като върви нагоре цената е бул, като върви надолу е беар

ти искаш да счупи предния ATH че да е бул, през това време някой хора си избират бентлита вече

а чисто технически правим higher lows като издъмпи , което ще рече че цената е във възход и пак това е бичи пазар

не знам защо не искаш да го разбереш, мечката приключи на 4, вече сме на 12 това е х3 ? ?? аз изобщо не съм разочарован

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове