Jump to content
hash.bg - биткойн форум
LuckyBG

ReCyclix.com - реален бизнес с рециклиране на отпадъци!

Recommended Posts

ReCyclix.com - реален бизнес с рециклиране на отпадъци!

(за благодарности, при регистрация въведи ID: 6494-1F5A-67D8)

Здравейте, това е сайт на реален бизнес с рециклиране на отпадъци, базиран в Полша.

Преди дни беше представен и на изложението в Дортмунд.

ReCyclix.com дават възможност и на малки инвеститори да се включат в един от най-печелившите бизнеси, а именно бизнеса с рециклиране на отпадъци :).

Може да участва всеки с какъвто финансов ресурс реши, закупувайки шерове (акции) по свой избор - инвестирайки в различни технологични линии или в машини и оборудване. На сайта има различни инвестиционни планове и калкулатор за възвращаемост на инвестициите.

За тези от Вас, които искат САМО да пробват, без да рискуват свои пари, се дава възможност още при регистрация в сайта да получат безплатно в акаунта си сума от 20 евро, с която може да се закупи отпадък за рецилиране и да опитате как работи бизнеса. (Тази сума, обаче не е достъпна и няма да може да изтеглите от сайта. Има минимална сума за изтегляне от 20 евро. Може да ползвате различни варианти за депозиране или оттегляне на средствата - PayPal, банков превод, кредитна карта или дори да платите или оттеглите парите си в Bitcoin)

Рециклирането протича в няколко цикъла:

- закупува се отпадък (Waste),

- отпадъка се сортира

- отделя се основният за преработка материал (Ground Material)

- следва измиване (Washing)

- пресоване (Extusion)

- и преработка на основният материал в гранули (Granules)

Ако направите пълен цикъл на преработка от закупуване на отпадък до гранули получавате допълнителен бонус. Всеки цикъл е 10 дни.

Възможно е да прескочите цикъл и да стартирате направо със закупуване на основен материал или гранули, но това ще ви струва повече:

- отпадък (waste - 0.20 €/kg)

- основен материал (ground material - 0.40 €/kg)

- гранули (granules - 0.60 €/kg)

Засега нямам намерение да депозирам собствени пари, а ще пробвам с тези безплатни 20 евро.
Мисля, че като идея е много добре замислено - набиране на средства (капитал) за инвестиране в техника и оборудване, под формата на закупуване на шерове (акции) от потенциални инвеститори - без да се ползват за това скъпи кредити от банки с начислени в тях лихви.

Харесва ми идеята на сайта, че се дава възможност на всеки, който желае, да инвестира каквато сума прецени в бизнеса с рецилиране на отпадъци (нека бъдем и малко "зелени" - да опазим природата).

Дано не се окаже поредната измамна схема и пожелавам на всички включили се - късмет и успех в това интересно начинание.

Бъдете внимателни и инвестирайте толкова, колкото може да си позволите да загубите!

Успех на всички!

За желаещите да опитат: ReCyclix.com

(Ако съм бил полезен и искате да станете мой последовател, при регистрация въведете за Master Account ID: 6494-1F5A-67D8) Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега всичко върви нормално с бизнеса с рециклиране на отпадъци и се надявам и занапред да е така :).

Затова реших да инвестирам и малко собствени средства.

Най-лесно и безпроблемно ми се стори да инвестирам с превод в Биткойни, тъй като там няма банкови такси и изисквания за минимална и максимална сума (а всичко се преизчислява автоматично от евро в биткойни, веднага още преди да наредите превода).

След като се избере сумата (в евро), която искате да инвестирате, тя веднага се преизчислява в BTC, а на следващата стъпка става потвърждението на превода (за удобство има QR код и ако ползвате мобилно приложение, може лесно да направите плащането с него, като си спестявате въвеждането на сумата и адреса за плащане).

Лесно, бързо и безпроблемно.

Успех на всички.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдят, че средния месечния приход е 14-18%. Това на годишна база е от 168% нагоре.

​Въпросът ми е до сега получил ли си възвръщаемост на твоята инвестиция?

Аз досега не бях инвестирал собствени средства, но реших да пробвам с малка сума и преди два дни депозирах .... ще опитам със сума, която мога да прежаля, ако се окаже поредната измама.

Ако някой има близки или възможност да пътува, може да се провери информацията за контакти, посочена в сайта и дали в действителност има такава фирма и реален бизнес:

Contact us

Al.Solidarnosci 115, office 2, zip: 00 140, Warszawa, Polska

Tel: +48 662-862-010

E-mail: info@recyclix.com

KRS: 0000533282 REGON: 360290387 NIP: 5272725464

Мисля си, че е чисто понци. Има доста писано по темата - погледнете методите за депозит и лимитите им.

Може и да си прав, но досега не съм прочел, някой да се е оплакал, а ти може ли да дадеш линк, да прочетем за "писаното по темата"?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайта обявяват КОНКУРС, в който може да участва всеки със своя иновативна идея, относно приложението в бита на рециклирания отпадък:

Задание на конкурса:

Направете предложение за продукт (изработен от полимер / пластмаса), който да бъде полезен в ежедневието. Нещо, което да бъде наистина полезно за обикновените хора: кухненски уреди, инструменти за битови нужди или за използване в градината, части за някакво устройството и други. Всеки потребител може да има само едно участие в конкурса. Подаденото предложение трябва да бъде оригинално и уникално, което означава, че вече не е съществуващо изделие или наложено на пазара.

Други критерии при оценяване: ще са творчеството, функционалност на продукта и интерес за покупката му.

За да участвате в конкурса: изпратете вашата ценна идея заедно с вашия Recyclix ID номер в contest@recyclix.com.

Награда: ще има един победител с голямата награда от 3000 €, и две допълнителни награди от 1000 €.

Уточнение:

• Ако една печеливша идея се представи повече от един път, за победител ще се счита първият потребител, който я е изпратил.
  • Организаторите на конкурса ще приемат вашите предложения и идеи, до 01 февруари.
  • Обявяването на победителите ще се проведе в техният щанд за рециклиране на пластмаси на изложението в Брюксел Експо - в края на март (22-23 март 2016г.).

Късмет и успех на всички, които ще участват!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги, наближава Брюксел Експо (22-23 март) някой участва ли с проект в обявения конкурс?

Дайте да раздвижим малко темата :)

Какви са вашите отзиви за този сайт и бизнеса с рециклирането?

При мен всичко е нормално и засега не виждам симптоми сайта да е поредната пирамида и да е пред затваряне.

Предполагам сте разгледали и плановете за инвестиране и калкулатора на сайта. От там се вижда, че когато потребител достигне максималния достъпен за преработка отпадък в размер на 5000 кг. и ако не иска да инвестира средства в съоръжения и машини, които само увеличават достъпното количество отпадък за рециклиране и вдигат процента на печалба, всеки следващ цикъл му носи печалба в размер на 140Евро, което не е никак зле като заработка.

Успех на всички в начинанието.

ReCyclix.com

(за благодарности, при регистрация въведи за Master Account ID: 6494-1F5A-67D8)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте, малко инфо отностно Брюксел Експо - (22-23 март 2016г.):

За съжаление, ЕКО-изложението в Брюксел се провали заради атентатите и събитието беше прекратено.
Но завода за рециклиране на пластмаса в Полша поне съществува и не е поредната интернет измама - "пирамида"  :)

Успех на всички в начинанието.

ReCyclix.com

(за благодарности, при регистрация въведи Master Account ID: 6494-1F5A-67D8)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В град Рига (Латвия) от 2 до 5 май 2016 г. се проведе ДЕН на ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ, свободни за посещение на завода за рециклиране, срещи, конференции и забавление за гостите на събитието. На сайта са поместени снимки от събитието.

По-важното след това събитие е:

- Планират се създаването на 2 нови завода за рециклиране - единият в град Ниса (Полша, есента на 2016г.), другият в Даугавпилс (Латвия, 2017г.).

Обновяват се Условията за работа на сайта:

- Остава получаването на безплатен бонус от € 20 при регистрация на нови потребители, за да могат да научат как работи системата и да се запознаят с нея.

- В рамките на 60 дни след регистрацията си, трябва да направите депозит по акаунта си, в противен случай ще се считате за неактивни и ще бъде закрит акаунта ви.

However, all accounts that have no personal deposits made within 60 after signing-up will be deemed inactive and will be no longer available for use. All older accounts, which will not see any personal deposits from today for 60 days onwards, will be removed too.

Доколкото разбирам, (ако не греша в превода си) и за притежателите на акаунти с вече депозирана сума в тях, също ще важи това условие, т.е. и те ще трябва да инвестират в рамките на 60 дни, за да не бъдат и премахнати акаунтите им. :)

Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля попълнете коректно информацията в акаунта си, тъй като вече има случаи на блокирани акаунти, заради не въведени (попълнени) данни!!!

Blocked for incomplete account information!

Ако досега не сте го направили, влезте в меню: "Edit profile" и попълнете данните.

db218cdc7ace4d40a2cf71d3eb93b95d.jpg

Ако не получавате известия на мейлите си, маркирайте отметките на същата страница - "Edit profile" - "Notifications"

ae8cf80c47114be3a9029c0fdcf08167.jpg

Известия (уведомления):

- да получавате известия за завършен цикъл от рециклирането (преработката) на отпадъците

- да получавате известия за акаунта

- да получавате новини и известия за ъпдейти

Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите от скоро съм в саита Recyclix инвестирал съм 40 евро .

Направих подробен анализ във форуми ,фасебук ,алекса и т.н.

Скоро мисля да инвестирам още 40 евро някои да е инвестирал повече отзиви ???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите от скоро съм в саита Recyclix инвестирал съм 40 евро .

Направих подробен анализ във форуми ,фасебук ,алекса и т.н.

Скоро мисля да инвестирам още 40 евро някои да е инвестирал повече отзиви ???

Аз въртя вече 3668кг отпадъци, мислех да реинвестирам до достигане на 5000кг. преди да тегля печалбите, но реших след този цикъл да изтегля някаква сума (да намаля риска, от евентуални проблеми, иначе целта от 5000кг. си остава) :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

аз също съм нов и регистриран в сайта. Депозирах 20 евро отделно и очаквам да видя какво ще се получи.

Понеже виждам в други теми един то колегите е коментирал че сайта за рециклиране е измама.

Очаквам и вашите коментари.

До сега някой теглил ли е някакви средства от този сайт?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
........ До сега някой теглил ли е някакви средства от този сайт?

Аз теглих преди време, но за известен период само реинвестирам. В момента рециклирам (въртя) 3800 кг. отпадъци.

Всеки потребител сте забелязали, че има по два баланса (Account balance и Withdrawal balance). От наличността (средствата) в Account balance купувате отпадъци и рециклирате, а в Withdrawal balance получавате или теглите средства.

Днес за проба реших да дръпна малко средства ползвайки оттегляне с Bitcoin (след като потвърдих на линка в мейла) и нещата станаха за секунди.

668d854fcd5944f4a8b873f42d899294.jpg

Ето и потвърждението:

620133796075413fa94b6f86e3b42c71.jpg

Разминаването от 2 часа във времето е заради часовата разлика (Полша е +2 часа).

От тук богати няма да станете, но сайта изглежда сериозен, и мисля, че може спокойно да инвестирате някакви средства в него без проблем (доходността е около 14% за пълен цикъл от 5 седмици).

Което ще рече, че ако няма да инвестирате в оборудване, при достигане на максимума от 5000кг. отпадък за рецилиране на всеки цикъл (5 седмици) ще получавате по 140 евро (14% от 1000евро - 5000кг. отпадък се равнява на 1000евро при цена 0,20евро за 1кг отпадък).

Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

от известно време следа темата за Recyclix тук в този форум и много бих искала да се включа. Ако имам някакви въпроси и нещо неясно дали бих могла да ги задам?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

от известно време следа темата за Recyclix тук в този форум и много бих искала да се включа. Ако имам някакви въпроси и нещо неясно дали бих могла да ги задам?

Разбира се, питай, ще се радвам ако можем да ти отговорим. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и поредното теглене в размер на 30 евро, което се изпълни в рамките на минутка.

5c0169d7b63a47d9bf1069f8436802fb.jpg

Ето и потвърждението:

8e2ba960166445f1b79f76ce36bd7bd4.jpg

" ...Продължаваме напред", както казва един от най-популярните български боксьори (Кубрат Пулев) :)

Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
За да внеса малко яснота в работата на сайта, помествам няколко бележки и напътствия от ръководството поместено в сайта.

Ето какво пише в Guidelines:

EARNING WITH RECYCLIX

You receive 6% from the amount of recycled material after the 1st recycling cycle that takes 3 weeks.

Then you receive 8% more from the difference in price of the material after the 2nd recycling cycle that takes 2 weeks.

Totally, you receive 14% from the amount of recycled material after the full recycling cycle that takes 5 weeks.

The number of full recycling cycles is not limited. In order to transfer your accumulated profit to your account balance, please click on RECYCLE button after the completion of the cycle.

IMPORTANT TIPS

In case if you want to sell the material after the first or the second cycle, you will have a negative account balance since the revenue share won’t be sufficient for creating a positive difference in price.

For example, you buy waste for 100 EUR and then sell granules after the completion of the full cycle for 300 EUR. Your profits for the first cycle will be 6 EUR.

Your profits will depend on your revenue share and amount to at least 25% according to the rules. This way, you will receive 25% from 300 EUR or 75 EUR. Overall, you will earn 6 EUR and 75 EUR or 81 EUR after the full recycling cycle.

We remind you that in order to transfer your earnings to your account balance after the completion of the full cycle, you must click on RECYCLE button and not on SELL button.

ПЕЧАЛБИ с ReCyclix

Вие получавате 6% от сумата на рециклиран материал след първия цикъл рециклиране, който отнема 3 седмици.

След това получавате 8% повече от разликата в цената на материала след 2-ри цикъл рециклиране, който отнема 2 седмици.

Общо, вие получавате 14% от размера на рециклиран материал след пълен цикъл рециклиране, който отнема 5 седмици.

Броят на пълни цикли на рециклиране не е ограничен. С цел да си прехвърлите натрупаните печалби в салдото по сметката, моля, кликнете върху бутон RECYCLE (РЕЦИКЛИРАНЕ) след приключване на цикъла, а не на бутон SELL (ПРОДАЙ).

ВАЖНИ СЪВЕТИ

В случай, че искате да продадете материала след първия или втория цикъл, ще имате отрицателен баланс по сметката си, тъй като делът на приходите няма да са достатъчни, за да имате положителна разлика в цената (в баланса).

Например, вие купувате отпадъци за 100 евро и след това продавате гранулите след завършване на пълния цикъл, за 300 евро. Печалбите си за първи цикъл ще бъде 6 евро (6% върху 100 евро след първите 3 седмици).

Печалбите ви ще зависят от дела на приходите и са в размер на най-малко 25% в съответствие с правилата. По този начин, ако решите да продадете гранулите без да рестартирате рециклирането, вие ще получите 25% от 300 EUR или 75 EUR. Като цяло, вие ще спечелите 6 EUR и 75 EUR или 81 EUR след пълен цикъл на рециклиране. Ако продадете, без да рестартирате рециклирането за нов цикъл, няма да получите бонуса от 8% в края на втория етап от 2 седмици (т.е. в края на пълния цикъл - 5-та седмица).

Припомняме ви, че за да се прехвърлят приходите в баланса по сметката Ви след завършване на пълния цикъл, трябва да кликнете върху бутона RECYCLE (РЕЦИКЛИРАНЕ), а не на бутон SELL (ПРОДАЙ).

Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна закриването (изтриването) на неактивните акаунти!!!

Всички нови акаунти, които в рамките на 60 дни след регистрацията си не направят депозит по акаунта си, се считат за неактивни и се закриват.

Предполага се, че за този срок от 60 дни с полученият безплатен бонус от 20 евро сте успели да се запознаете с принципите на работа на сайта и ако ви е допаднала идеята за този бизнес трябва да се включите и да участвате със свои средства в инициативата. Депозирайки средства безплатният бонус не се губи или връща (приспада), той си остава за вас под формата на отпадъци, които рециклирате.

Същото условие за активност важи и за всички стари регистрации, те също ще бъдат закрити ако не са активни (не са депозирали нищо до момента).

Да припомним:
Накратко, печалбата е средно 14% общо за един цикъл, ако рестартирате рециклирато в края на цикъла, иначе си оставете само с 6% след 3 седмица и губите 8% след 5-та седмица. Цикъла е общо 5 седмици, т.е. на всеки 5 седмици, в края на цикъла ще имате печалба от общо 14% от средствата (в евро), с които в началото на цикъла сте закупили отпадъка за рециклиране.

Пример:

Ако започнете със 100 евро в началото на цикъла (ще може да закупите и рециклирате 500кг. отпадък по цена от 0,20 евро/кг.). В края на цикъла (след 5 седмици), ще рестартирате рецилирането и отново ще започнете с 500 кг. отпадък и ще имате печалба от 14 евро, които може да получите в баланса си или с които автоматично да закупите съответното количество отпадък (70 кг.) и да започнете вече новия цикъл с общо 570 кг. отпадък.

Ако искате да останете в бизнеса, трябва да бъдете по-активни. Всеки сам да си преценява и решава.

Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз се регистрирах и мисля да вкарам малко финанси, за да задвижа нещата. Имам няколко въпроса: След като мина няколко цикъла ако реша мога ли да си изтегля вложените средства, и колко би била банковата такса за превод от карта Visa? Понеже съм леко скаран с биткойн системата. За сега това ме вълнува, иначе идеята на компанията ми харесва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш  да  си  изтеглиш  вложеното  след  всеки  цикъл  като си  продадеш  отпадъците ! Ще  получиш  75%  !  С  карта таксата  е  5%  и се чака 1- 2 дена  докато  ти зачислят на  акаунта . С биткойн става  веднага и не  си  струва  да  се  занимаваш с карти .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........Имам няколко въпроса: След като мина няколко цикъла ако реша мога ли да си изтегля вложените средства, и колко би била банковата такса за превод от карта Visa? .......

1. Можеш да продадеш отпадъка и да си дръпнеш наличните средства от баланса за оттеглене (Withdrawal balance).... НО има едно "НО" ще получиш 25% от цената при продажбата, т.е. при цена на продажба от 100 евро, в баланса си ще получиш 25 евро. Това не съм го пробвал, но така пише на сайта им :)

ВАЖНИ СЪВЕТИ

В случай, че искате да продадете материала след първия или втория цикъл, ще имате отрицателен баланс по сметката си, тъй като делът на приходите няма да са достатъчни, за да имате положителна разлика в цената (в баланса).

Например, вие купувате отпадъци за 100 евро и след това продавате гранулите след завършване на пълния цикъл, за 300 евро. Печалбите си за първи цикъл ще бъде 6 евро (6% върху 100 евро след първите 3 седмици).

Печалбите ви ще зависят от дела на приходите и са в размер на най-малко 25% в съответствие с правилата. По този начин, ако решите да продадете гранулите без да рестартирате рециклирането, вие ще получите 25% от 300 EUR или 75 EUR. Като цяло, вие ще спечелите 6 EUR и 75 EUR или 81 EUR след пълен цикъл на рециклиране. Ако продадете, без да рестартирате рециклирането за нов цикъл, няма да получите бонуса от 8% в края на втория етап от 2 седмици (т.е. в края на пълния цикъл - 5-та седмица).

2. Банковата такса при депозит с карта Visa е 5% (Min: € 20, Max: € 500, Fee: 5 %). Дали тази такса е различна при различните банки не мога да кажа.

С  карта таксата  е  5%  и се чака 1- 2 дена  докато  ти зачислят на  акаунта . С биткойн става  веднага и не  си  струва  да  се  занимаваш с карти .

Може да се депизира и с PayPal - до 5000€, a с Bitcoin и WIRE Transfer няма ограничение.

Аз досега съм теглил само в Bitcoin (такси няма, каквото заявиш - това получаваш), но колега е ползвал теглене с Wire Transfer към банкова сметка и каза, че за 2-3 дни са се случили нещата без "никаква" (цитирам) такса или е била толкова минимална, че не я е усетил :).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Не искам да досаждам, но ще кача поредните 2 успешни тегления, за да разсеем скептицизма и недоверието :)

f4a7ff54180747acb8c92dcafd0a803e.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, аз не мисля да тегля веднага след първия цикъл, а ако реша примерно след година да си изтегля каквото съм вложил какво ще получа. Иначе за битойните къде е най-добрия курс? Снощи гледах в crypto.bg, тъй като предлагат лесно внасяне на сума в лв.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, аз не мисля да тегля веднага след първия цикъл, а ако реша примерно след година да си изтегля каквото съм вложил какво ще получа....

На сайта нa Recyclix.com - има калкулатор за приходите от инвестирана сума. Разцъкай там и си направи своя схема. - Планове.

...... Иначе за битойните къде е най-добрия курс? Снощи гледах в crypto.bg, тъй като предлагат лесно внасяне на сума в лв.

Coinwisdom.bg - Ето тук има посочени всички дилъри в България. В табличката горе в ляво са посочени всички с цена купува и продава. В зелен цвят е посочена най-добрата оферта за купува-продава. В момента най-изгоден е курса при Rgcoins.com

Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове