Jump to content
hash.bg - биткойн форум
free_like_summer

Да си направим биткойн базар

Recommended Posts

Здравейте на всички! Нов съм тук и се извинявам ако вече има подобна тема. Та, мислех си дали не бихме могли да си организираме малък биткойн базар, където можем да продаваме стари вещи, да повишим интереса към биткойн и да се позабавляваме? Не съм експерт по тротоарно право, но защо пък да не си направим такъв базар на битака в София...няколко импровизирани сергии с ръчно изписани на картон знаци "Bitcoin accepted here"  :)  :D . И разни джунджурии като стари книги фигурки и общо взето неща от които нямаме нужда. Сигурен съм че ще има и много любопитни хора, които ще ни питат "Ама какво е това биткойн" и тука ще имаме поле за изява, да обясним и да зарибим нови биткойн потребители...пък и някои фенове на търговията като мен ще си начешат крастата  :D

Всякакви мнения са добре дошли (стига да са положителни). 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не го пробваш :)? Ако ти трябват вещи, да ти дам ключ за едно мазе пълно със стари компютри, бюра, столове и прочие.  :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за онлайн пазара и аз съм си го мислел, нещо като продавалника (olx.bg), само че с биткойн...само че нямам ресурси да го направя. Но иначе сериозно обмислям да направя един bitcoin corner на битака или нещо подобно :) И след като поставя традицията вече съм сигурен, че ще има и други в микса :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че все още няма да имаш клиенти.. А и вече мисля, че ролята на биткойн няма да е ежедневно разплащателно средство...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще имаш сериозен проблем в момента в който трябва да обясниш кратко и ясно какво е биткойн и защо трябва да го ползваме.  

Мисля, че все още няма да имаш клиенти.. А и вече мисля, че ролята на биткойн няма да е ежедневно разплащателно средство...

Да, пътят е в усвояване на възможностите, които дава блокчейна. Той е първият неотменим и неподлежащ на цензура цифров времеви отпечатък. 

SEC Approves Overstock.com S-3 Filing to Issue Shares Using Bitcoin Blockchain

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове