Реших да пусна тема понеже никой нищо не споменава а ми е интересно мнението ви.
Преди седмица ми направи впечатление че е алткойна с най-много транзакции и реших да почета малко за него. Първото което ми направи впечатление е несериозната визия с куче за лого. Второто, колко по бързи транзакции прави от повечето други, и че идеята му е да се ползва за бакшиши в социалните мрежи. Стори ми се че има потенциал, най-вече заради забавния имидж с който се отличава от всички други и би привлякал доста "неразбиращи от криптовалути" какъвто съм и аз. Съответо реших да инвестирам скромна сума на цена 48 сатоши, и ето че вече седмица по-късно има привидно стабилна цена от 200+, като по време на изкачването реших да инвестирам още.
Интересно ми е мнението на по-разбиращите които се занимават отдавна в тая област, очаквате ли да расте, или да се срине.
Question
petbita
Реших да пусна тема понеже никой нищо не споменава а ми е интересно мнението ви.
Преди седмица ми направи впечатление че е алткойна с най-много транзакции и реших да почета малко за него. Първото което ми направи впечатление е несериозната визия с куче за лого. Второто, колко по бързи транзакции прави от повечето други, и че идеята му е да се ползва за бакшиши в социалните мрежи. Стори ми се че има потенциал, най-вече заради забавния имидж с който се отличава от всички други и би привлякал доста "неразбиращи от криптовалути" какъвто съм и аз. Съответо реших да инвестирам скромна сума на цена 48 сатоши, и ето че вече седмица по-късно има привидно стабилна цена от 200+, като по време на изкачването реших да инвестирам още.
Интересно ми е мнението на по-разбиращите които се занимават отдавна в тая област, очаквате ли да расте, или да се срине.
Link to comment
Share on other sites
Top Posters For This Question
20
9
8
8
Popular Days
Feb 4
7
Feb 15
6
Feb 3
5
Jan 28
5
Top Posters For This Question
petbita 20 posts
stamen 9 posts
kriptogruh 8 posts
Imperator 8 posts
Popular Days
Feb 4 2014
7 posts
Feb 15 2014
6 posts
Feb 3 2014
5 posts
Jan 28 2014
5 posts
Popular Posts
petbita
Реших да пусна тема понеже никой нищо не споменава а ми е интересно мнението ви. Преди седмица ми направи впечатление че е алткойна с най-много транзакции и реших да почета малко за него. Първото
kriptogruh
Какво се чудите, просто нещата си идват на мястото, най-нормалното нещо е да пада, и ще пада още повече. Стамен беше и е прав - всички алтлкойни са обречени, ако не носят нещо иновативно. Какво може д
stamen
на това в покера му викат "results oriented thinking"
76 answers to this question
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.