Jump to content
hash.bg - биткойн форум
stamen

Дизайн на началната страница

Recommended Posts

Нещо избраният дизайн, който ползваме в момента, не отговаря на целите и възможностите на сайта...

Сменящите се водещи новини в началото са пригодени за сайтове, които са тип новинарски. Hash.bg не е замислен да е такъв, така че мисля е време да оправим това разминаване. (Не е такъв, защото аз не съм си мислил да е такъв, но ако се намерят желаещи да превеждат и публикуват новини, няма проблем да придобие и такава функционалност).

Скинът, който сме ползвали е този:

http://themeforest.net/item/cnews-responsive-magazine-and-blog-theme/full_screen_preview/3382432

Виждате колко много различни секции и функционалности има в него. Смятам, че трябва да се организира на секции от типа на секцията Tech, както е дадено тук:

hCbNi8H.png

Например, може да имаме тема Биткойн за начинаещи и отдолу основните статии за начиначещи

Една такава секция за по-интересните други валути. Макар аз да съм се отказал от Nxt„ не виждам защо Stoko i Indigo да не добавят статии за Nxt и да сложим такава секция на 1-ва. Отново казвам, стремя се да избягам от модела на типичните портали: Собственик на сайт и читатели - искам hash.bg да е съвместна платформа за взаимо-помощ на всички съпричастни към криптовалутите и всички решения да се вземат с консенсус.

Може би след като публикувам статиите относно Open Enterprise, ще стане по-ясно

Друга такава секция ще е Open Enterprise 

Чакам и вашите идеи, преди да го пренанредим :) Какви Секции бихте предожили?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове