Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Добре функциониращ облачен майнинг

Recommended Posts

Здравейте,нов съм тук и искам да предложа един,според мен добър и сигурен сайт за майнингhttps://www.eobot.com/new.aspx?referid=98449и не само за облачен,но има и софтуер за копаене.Също и голям избор от валути,може да се прецени коя се добива с по-голяма скорост и съответно да се насочите към нея.Успех на заинтересованите!

Пропуснах,че има и бонуси,а също и рента на мощности за 24 часа,което позволява влагане на по-малко средства.

Сайта   работи  поне  от  5 години и  изглежда  наистина  добър  ,  но  само  така  изглежда ! Купих  мощности  преди  две  години  за  10 лева  някъде , нищо  не  съм  теглил  и  сега  имам около  левче ! Един  ден получих  съобщение че  ми  заличават мощностите защото не  си  покриват  вече  разходите ! Това  можеше  и  да  е вярно  , но  точна  тогава  биткойна  беше скочил  с  80% . Рентата  от  24 часа  винаги  си  на  загуба  1-2 %,  освен  ако  не  копаеш  валута  която  да  скочи драстично  през  това  време !  По  руски  форуми  съм  чел, че  бая  народ  е  изгорял   тука . Сайта  единствено  може  да  се  ползва  за  мултипортофейл  и да   точиш  кранчето което  пуска  веднъж  на 24 часа !

Да,така е,то копаенето със събиране на пари си е пирамида!АЗ не бях работил на Бота след рега.,сега скоро като влязох видях,че имам пари и сякаш бяха нараснали,ама с 24 контракт ги преполових.То пък и като се блъскам на работа си преполовявам инвестициите,и хабя нервите и здравето,а тука само си Цъкам и чат пат надничам по голите мадами(в други сайтове де).