Jump to content
hash.bg - биткойн форум
gosho13

Къде може да се продаде/купи Etherium - в България или чужбина?

Recommended Posts

Привет,

Имам известно количество Etherium и искам да знам къде мога да ги продам - както биткойните в crypto.bg или подобен сайт - дали има български такъв сайт, който може да ми ги преведе в сметка в ePay или по банкова сметка в лева или засега има само чужди такива сайтове? Дали се предвижда някой от сайтовете, които предлагат покупка и продажба на биткойни в България да започне да предлага възможност за купуване/продаване на Etherium?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да ги смениш срещу биткойни и да продадеш биткойните?

най-добрата идея. poloniex са много ликвидни, пускаш етери там, продаваш аз биткойн и после продаваш в крипто.

но ако си копач и ти е много разправия и ако има други като теб, може да направим нещо за вас...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите !

Ще проуча къде може да се сменят ETH за BTC - на първо четене не се ориентирам но ще почета повече по темата.

Иначе съм "облачен" миньор и на BTC (53 тера хеша мощности) и на ETH (60 мега хеша), но както можеше да се очаква реалността не е като обещанията и доходността хич я няма в обещаните размери, да не говорим тия месеци като намалее наполовина наградата за блок дали въобще ще я има. Поне беше интересен експеримент и се пообразовах покрай това и станах фен на идеята. Имам 30-тина ЕТН за продаване сега, но не бързам - като станат 100-тина тогава по-сериозно ще търся купувач, но ако stamen има предложение може да пробваме и сега - и продажба и размяна за  ВТС :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове