Jump to content
hash.bg - биткойн форум
superlud

Пиратска партия

Recommended Posts

Иска ми се експертите в областта на смарт контрактите в ethereum да споделят мнението си дали може да се създаде и и изпълни обществена поръчка посредством етериум контракт. Идеята ми е ако се създаде в бъдеще Българска Пиратска Партия това да залегне в платформата и както и управлението и евентуалният членски внос да се събират в контракт.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пиратите има специална валута. Имат проект Alexandria, там може да се качва в блокверигата.

Ако се тръгне с някой алт-шит, убиват идеята си в зародиш...

Иначе да, етериум е доста добър за нещо подобно, мисля дори, че bitnation.org вече имат изградени структури върху етериум.

Също така, ако е сериозен проектът, бих искал да се включа като технически съветник :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проектът го има pirateparty.efb.bg/  доколкото знам е пропаднал и не се движи а и платформата е базирана копи-пейст на шведската пиратска партия. Няма идеи за споделена икономика, децентрализирани валути, технологично управление и други подобни иновативни заявки. Иначе има потенциал да обедини ИТ общността но едва ли ще има рестарт. Аз лично бих се радвал една такава утопична идея да се превърне в реалност. Ще ми се да разбера има ли реален интерес по темата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване