Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

с достатъчно пари, в опеделен момент, могат да направят атака и опит за флип на етере, говоря чисто хипотетично, реално никой не харесва еос, както и начина по който събраха милярди, а на среща не предлагат нищо, че даже не могат да си подкарат и мейнета, за това казвам хипотетично, каквото и да опитат не може да флипнат етера

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до тук oт ЕОС са продали ETH на стойност около 1 милиард долара!

остават им около 40 милиона

https://etherscan.io/address/0x9937dbb2128b55c44d8af7bf36fd76796a814cf4#internaltx

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 27.06.2018 г. at 10:31, vamp111 написа:

до тук oт ЕОС са продали ETH на стойност около 1 милиард долара!

остават им около 40 милиона

https://etherscan.io/address/0x9937dbb2128b55c44d8af7bf36fd76796a814cf4#internaltx

Вече всички етери са отишли на борсата... тцтцтцтц

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около 6 месеца най-сетне се реших да вляза на пазара с крипто валути. Купих си една копачка със 5 карти която прави 143 MH/s при 700W.Вложил съм към  3000лв до сега. Изкопал към 2 ETH. По изчисления трябва да си избия инвестицията за около 15 месеца.  Като гледам на къде отиват нещата май няма да изляза на печалба. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, HAKERAKN said:

Преди около 6 месеца най-сетне се реших да вляза на пазара с крипто валути. Купих си една копачка със 5 карти която прави 143 MH/s при 700W.Вложил съм към  3000лв до сега. Изкопал към 2 ETH. По изчисления трябва да си избия инвестицията за около 15 месеца.  Като гледам на къде отиват нещата май няма да изляза на печалба. 

Обърни ги в BTC и чакай.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

$310 беше сериозен съпорт снощи на етера, изядоха го, същото беше и с $6100 на биткойн, близо 10 000 биткойна са били нужни да се изядат тея стени, вече вярвам че всичко е възможно, даже одобрението на ЕТФ-а на SolidX

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 7/19/2018 at 5:46 PM, vamp111 said:

не продавай етерите сега, схемата е да стискаш, цената спрямо долар ще се качи, даже да падне още пак ще се качи още повече

Дано :unsure:

Ще видим ли поне 0,06?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

етера е номер 2 криптовалута, със сигурност няма да потъне в небитието, в момента пазара е мечи това се отразява навсякъде

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма да е дълго време номер 2. Виталик не може да смогне за развитието и. Явно знае и може много да програмира но няма как сам да направи всичко каквото е необходимо и за краткото време в което трябва да се реагира. И самият той няма да може да се справи с чисто човешките проблеми, които ще възникнат в екипите. Различни менения, социални комуникации, убеждавания, лидерство/менторство  и тн. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за покупка на ETH в момента? Мисля да накупя и изглежда 0.03 държи засега и изглежда дъното(вече накупих EOS на добра цена)...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да има някакъв скок до 0.4 ме съмнява да задържи.  Модата на ico тата мина, пренатоварена мрежа, други проблеми и тнн. Според мен ще пада още.

Eos и eth ще се изправят в пряка конкуренция следващите месеци.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но пък Winkelvos пускат нов вид Тетът-долър, който ще е ERC20 , t.e. ether базиран, аз не съветвам никой да инвестира в нещо различно от биткойн, но като цяло на мен в момента етера ми изглежда апетитен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове