Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

19 minutes ago, vamp111 said:

Значи има още 3 милиона етера, които могат да бъдат издъмпени всеки момент или при покачване на цената. Прекрасно...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има много повече от 3 ММ етера, които могат да бъдат издъмпени, също има и много биткойни, които могат да бъдат издъмпени, повярвай ми ако в даден момент избухне бомбата и настане време да стягаме багажа и да затваряме, ще е вече много късно за дъмпене...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 10.09.2018 г. at 17:49, ivan написа:

Дори и да има някакъв скок до 0.4 ме съмнява да задържи.  Модата на ico тата мина, пренатоварена мрежа, други проблеми и тнн. Според мен ще пада още.

Eos и eth ще се изправят в пряка конкуренция следващите месеци.

нали си фен на ЕОС

Dm1ScvvWsAAK4LG.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) гоня едно х5 на вложенията спрямо биткойна, влезнал съм на 0.00074, сега май е пак хубав момент за влизане.

И там са едни игри манипулаци даап-ове, транзакции. Но така и така е централизирано му развиват еко системата стабилно а и винаги могат да му напечатат тетъри, те все пак си играят с цената на биткойна та какво остава с тяхната валута да не си поиграят.

Само този джемини долар да не разклати тетъра... че ще страда биткойна в кофти момент. Но според мен ще трябва да минат поне месец два да го видим в някоя борса.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джемини трябваше, ако не са пуснали, да листнат биткойн кеш и лайткойн, а те имат официален лиценз от щата там....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом блумберг дават че ЕТН пада още, значи вероятно е станало време за купуване

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-09-12/crypto-s-crash-just-surpassed-dot-com-levels-as-losses-reach-80

Dm4g86oWwAA__ga.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрямо БТЦ не мисля че ще пада. По скоро при загуба на биткойн със 10%  ще видим етери на около 150-155$. И така до към края на месеца ... или края на следващият

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 hours ago, olele said:

Спрямо БТЦ не мисля че ще пада. По скоро при загуба на биткойн със 10%  ще видим етери на около 150-155$. И така до към края на месеца ... или края на следващият

Ако бтц падне с 10%, етера ще го последва не с 10% ами с 15%. Биткойн пада ли, алтовете падат още повече. Аз ще купя етер на $150 най-вероятно, но ако се засили яко надолу ще изчакам да видя някакви сигнали за дъно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@rippleche аз го отдавам на Winklevoss, въпреки че Arthut Heyes каза, че ще ги свали до двуцифрена сума, не вярвам това да стане, като цяло за мен това е поредната акумулуация на койни!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изглежда невъзможен. Това покачване сега е нормално след толкова падане. Но при следващото пропадане на биткойн с 500$ етера ще слезе повече от предишното дъно. 

Биткойна има да катери още доминация за да приключи мечия тренд, поне 62-3%. Според мен :), пазара какво мисли е друг въпрос ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове