Jump to content
hash.bg - биткойн форум
Данчо_Конкретиката

Ethereum Classic

Recommended Posts

Мисля, че е време да осъзнаем ролята на мрежовия ефект - огромна е, просто е ново явление в света и не ѝ обръщаме внимание. Мисля, че какъвто и тим да са събрали тия от ЕТС, ЕТН е достатъчно напред, за да може да бъде изпреварен.

Така че ще ни се даде още един шанс да излезем от ЕТС на добри цени. Подобно е както при лайткойна и биткойна... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм останал с впечатлението, че в началото са пуснали ЕТЦ, сбъркали са нещо с него, спират го, пускат подобрената версия ЕТХ, и чакат да се разпродаде съществуващия ЕТЦ и това ще бъде. Не знам защо така, нещо такова бях прочел в уикипедия. Каква е ползата от ЕТЦ реално, какво се прави с него?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахха уникално. Ти ме разубеди, ще си дъмпна ЕТХ-то в ЕТЦ което ще изчакам да порасне малко и после ще го продам и него и да ми се махат от главата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е време да осъзнаем ролята на мрежовия ефект - огромна е, просто е ново явление в света и не ѝ обръщаме внимание. Мисля, че какъвто и тим да са събрали тия от ЕТС, ЕТН е достатъчно напред, за да може да бъде изпреварен.

Така че ще ни се даде още един шанс да излезем от ЕТС на добри цени. Подобно е както при лайткойна и биткойна... 

това ми мнение от преди 3 месеца точно, когато ЕТС се беше дигнал на 20% от цената на ЕТН днес важи с двойно по-голяма сила... 

(само казвам, ти си прави каквото знаеш :))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е това да е причината: https://twitter.com/WhalePanda/status/857219122891034624

Допълнено: От още места се потвърждава, че това е причината.

Редактирано от metaflute1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Given

Точен кол. Аз преди 2-3 седмици започнах да се отчайвам вече, просто имам чувството, че всички, които имат акаунт в борса са в ETC.

Stoky, какви са ти очакванията? Аз напазарувах на 0.0016 и не съм пипал оттогава, но ако действително започнат да се привличат сериозни инвеститори май няма и смисъл да се мисли за продажба скоро.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко ме е яд, че не послушах от форума тук някой хора, също и тези които следя в туитър и не се включих навреме...

след DAO хак-а, шортнах всичкото ETC което ми дойде от въздуха и до днес не съм му обръщал никакво внимание, хора четете и проучвайте постоянно, не се знае къде се крият възможностите

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точен кол. Аз преди 2-3 седмици започнах да се отчайвам вече, просто имам чувството, че всички, които имат акаунт в борса са в ETC.

Stoky, какви са ти очакванията? Аз напазарувах на 0.0016 и не съм пипал оттогава, но ако действително започнат да се привличат сериозни инвеститори май няма и смисъл да се мисли за продажба скоро.

Предполагам, че всеки има различна стратегия и визия за хоризонта на инвестицията си :) и понеже не си падам по това да холдам дълго нямам и кой знае какви очаквания.

Това дали ETC ще нарастне в капитализация зависи, като цяло от пазарния цикъл в които се намира криптото и в частност от активността, успеха и туитовете на централната фигура - Бари :).  Някой хора сравняват ETH и ETC и намират класиката за подценена - тук във форума има далеч по-добри фундаменталисти и те могат да се изкажат мотивирано дали  е вярно. ETC/ETH дава технически ясна картина как се движат настроенията в това отношение, точно от там видях че ETC ще скача а ЕTH/BTC го потвържаваше много силно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фундаментът е такъв, че не съм чул за едно ICO, тоест нов проект, основан на ЕТС.... и хиляди такива за ЕТН

Аз пропуснах предния скок, но от 0.15 ЕТХ за ЕТС почвам да продавам.... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Given

Не съм много съгласен тук с теб. Фундаментът в момента според мен е, че е едва втората криптовалута, която получава такъв тръст, след биткойн. След като ETH мине на PoS, мрежата на ETC ще заякне още повече, max cap-а също е в негова полза. Една трета от събираните такси в тръста ще се дават на девелопъри, маркетинг и организиране на събития. Аз виждам много добър фундамент в ETC, да видим.

Това да не се приема като неглижиране на ETH. Според мен и двете имат добро бъдеще.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Фундаментът в момента според мен е, че е едва втората криптовалута, която получава такъв тръст, след биткойн.....

това му отличие не знам доколко може да се нарече фундамент. За мен фундаментът при крипто валутите отразява тяхната използваемост в икономиката. 

ЕТС за мен е вид застраховка срещу провал на ЕТН. А рискът за такъв е солиден, може би 20%.. За това може би е добра стратегия да се поддържа портфейл, в който стойността на ЕТС-тата да е 20% от ЕТН.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля че скоро класика ще поскъпне и се заредих на макс пък да видим кога ще е. Очаквам едно 22-25$ , но предния скок го чаках сигурно 2 седмици

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чета на класика някой трейдъри дават $75 до края на годината, само казвам, но нямам отдавна такива, съжалявам, че не послушах St0ky и други...

обаче ордър бука, не мога да го хвана един ден е грозен, един ден е розов.. ако някой може да подскаже кога и къде може да се включи човек..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чета на класика някой трейдъри дават $75 до края на годината, само казвам, но нямам отдавна такива, съжалявам, че не послушах St0ky и други...

обаче ордър бука, не мога да го хвана един ден е грозен, един ден е розов.. ако някой може да подскаже кога и къде може да се включи човек..

На въпроса ти кога - по всяко време

На въпроса ти къде - ето малко информация тук: http://hash.bg/forum/topic/911-maid-safe-coin/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля че скоро класика ще поскъпне и се заредих на макс пък да видим кога ще е. Очаквам едно 22-25$ , но предния скок го чаках сигурно 2 седмици

4 дни чакане до днес и остана още малко до 22-23$ на които се надявам , но шансовете му са много малки вече. Горе долу 35% за 4 дни си е добре , но почти няма разлика с етера който също бележи около 35% за това време. Така че мисля да се връщам само на ЕТН за сега че много се потих през тези 4 дни :) Поне там ще съм спокоен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване