Jump to content
hash.bg - биткойн форум
  • 0

Мнения за следваща инвестиция - XRP, MAID, DASH, FCT, ETH

alex
 Share

Question

Така след като наскоро излязох от FCT, за съжаление малко прибързано, е време за нова инвестиция. Засега съм харесал следните валути:

XRP

MAID

DASH

FCT

ETH

От гореизброените, в момента само XRP е в низкодящ тренд и отчасти ETH, като засега фаворит ми е XRP. Изглежда обещаващ проект, цената в момента е повече от добра и е сравнително стабилна. Очаквам мнения по въпроса.

21 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Ако трябва да избирам от изброените, бих заложил на ETH, Dash, Maid, Fct (в този ред!)ь

По-интересното обаче е следния обем и скок при Монеро:

4db4528f9516438f8ff57f72f0b027fe.png

Някой знае ли на какво се дължи?

• 0

Никога не купувам на пик нагоре, а изброените от теб това правят в момента, по специално FCT, MONERO, DASH и MAID.

Погледни им дневните графики, сега всички са във възход. Относно Ripple, това са последните новини около проекта:

Иначе за изброените от теб съм съгласен, но не е сега момента

• 0

FCT възхожда не от ден, а от доста повече. И Монеро е горе долу така, но днес сцепи мрака. Ако ти трябва валута с която да се включиш в този момент, аз ти препоръчвам NXT. Нямам широк поглед върху всички валути, а и не съм технически запознат, затова факта, че харесвам NXT трябва най-много да те упъти сам да си прочетеш. В момента цената пада, събуди се от дълъг сън сравнително скоро, заради обявен ъпдейт 2.0, който ще дистрибутира друг токен между притежателите на NXT 1:1. Октомври е срока. 

Иначе ripple е валутата на банките от немалко време. Нямам идея дали включването на японските банки ще мръдне цената. Проучи какво е cross- или по-точно дали може да повлияе на курса ... валутата за банките е само посредник с цел намаляване на такси за трансфер. Аз така го разбирам, но не зная дали това може да доведе до покачване. Напълно е възможно банките да нямат сметка от това.

• 0

Да FCT, го играх доста дълго време имах доста бройки, около 44000, но избързах с продажбата. Относно ripple и аз още чета, тя както и eth е валута на банките както сам каза. Просто знам, че пазара го движи основно спекулата и такива новини обикновено надуват цената. Гледах, че за последната година цена е паднала 9 пъти, а проекта е добър, както се вижда с силен съпорт и е въпрос на време да направи корекция. С фактом-а историята беше същата, спад с 8 пъти и в момента коригира. 

• 0

Колега, дано си купил ripple. Отлепи със скок, но все още е рано да се каже дали настоящия момент е тенденция. От днес има статия за включване на големи банки с 55 милиона. Не мога да преценя дали това е голяма новина ... кой знае.

https://ripple.com/category/insights/news/

• 0

Не е малка тази новина... Трябва да имат силни аргументи, с които да са показали потенциал за избиване на инвестицията, за да вземат толкова пари според мен... 

Може би следва всички да си сложим малко пари в рипъл...

• 0

Да успях да купя на добра цена (средно около 0.00001) и вчера продадох половината си бройки с около 60% печалба, която сега ще реинвестирам при корекция на цената. Надявам се да има и други закупили като мен.  Останалата част от парите наливам по малко в STEEM, чийто даунтренд ме депресира на моменти, но след като е 1/9 от най-високата си цена имам надежда :)

• 0

Мисля си аз, че добра инвестиция е NXC в полониекс , защото сега е под 5000 сатошита и скоро не са си играли с нея. Предполагам  около 9000 ще стане много скоро , което си е 80% печалба. Заедно с NAUT ги наблюдавам от месеци . но него го изтървах когато беше на 5000 и днес беше към 15000 :(

• 0
Guest Given

Нексиумът, както и Бела, ми направи впечатление, че пъмпват при слухове и дъмпват при новини. Ако не се лъжа сега тестват бетата, тъй че преди да продължи развитието е възможно да расте. Но то кое ли не расте тия дни, тъй че... :)

• 0

Преди два-три месеца купувах бела на 1700 и продавах на 2500 и бях щастлив :) Сега е над 7000 и кой да знае , но пък има много други варианти за печелене на пари стига да имаш търпение , което липсва при мен :(

какво ставa с Биткойн ПЛЮС не спира да се качва цената му на 3100% вече . От 5$ на 130$ за един ден , а не намирам информация защо

• 0

Бела скоро ще изкарат приложение наречено Белакам което ще бъде като инстаграм, само че лайковете ще ти дават бела койн. Нещо което всички хора от доста време говорят за - монетизирането на лайковете? Примерно питаш приятелката си "и какво като имаш 300 лайка, как монетизираш това?" - ето как. Ще има пъблисити и цената ще скочи доста. В дългосрочен план обаче най-вероятно нищо няма да стане.

Засега съм long на бела от доста време, предстои да вкарам пари в Dash, ETH, XRP

• 0

Мисля си аз, че добра инвестиция е NXC в полониекс , защото сега е под 5000 сатошита и скоро не са си играли с нея. Предполагам  около 9000 ще стане много скоро , което си е 80% печалба.

Ето че някои хора са вече с 80% печалба днес , както го казах преди седмица :)

• 0

бела скочи двойно тогава но аз докато се накупя да купя и купих на върха.

след това падна, но запази стойността си в биткойн който скочи, та продадох с 30% печалба спрямо сумата в бг лева, която бях вложил.

сега отново расте и в момента е може би двойно отново в лева, та и повече.

и тепърва предстоят булиш евенти

• 0

Siacoin мисля че след година ще е 100 пъти по скъпа. Дългосрочна инвестиция съм направил макар и малко , но сигурно. Много важно е да не се продават тези монети поне до август 2018. Не виждам друга монета с възможност да скочи толкова пъти за една година. Пуснат ли асиците догодина - ще скочи до небето

• 0

аз съм инвестирал всичко, което имам в ECC (което е като сиа коин но е в много по-ранен етап на развитието си, и което съм взел на 20 сатошита) и 1337 (което се занимава с чарити и гейм сървъри), което съм взел на 4 до 12 сатошита.

и двете крипто имат активно работещи, комуникиращи в слак разработчици, целят се към листване на повече от 1 борса, на която се търгуват в момента, и имат роудмап и доста евенти в близко бъдеще.

не ми е интересно вече да чакам 2-3 месеца за 20-40% възвръщаемост, сега се целя в възвръщаемост от няколко пъти.

може и да изгубя всичко, но не съм инвестирал пари, без които няма да спя

• 0

За дълга инвестиция бих се навил само в 4-5 монети и те са Bitcoin ,Ethereum, Ripple, Siacoin, Dash и Decred , a може и Burst на последно място. За кратка печалба около десетина дни си имам любима монета Expanse и тук там някоя друга с която да се поизпотя малко.