Jump to content
hash.bg - биткойн форум
Tronald Dump

Бакъп на уолет

Recommended Posts

1. след като съм си свалил файла чието име започва с UTC на флашка, и съм си записал на хартия паролата, нещо друго трябва ли ми? Мисля, че не ми е искало да си вкарвам акаунт име или имейл, но може и да греша.

2. сега след като съм направил бакъпа от точка 1, мога ли да изтрия етереум софтуера и папката от компютъра си?

3. ако искам да си отворя уолета отново, какво е необходимо? да си пейстна УТЦ файла в папката кийстор, и да си знам паролата, нали?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, в сфера, в която всичката информация и работа, която извършваме, е на английски, е нормално да има чуждици, да не говорим че аз по-голямата част от живота си я прекарвам на английски и понякога ми е трудно да превеждам нещата напред-назад... не се вталясвай толкова :) не съм ти навлязъл в личното пространство и не съм те насилил да четеш или отговаряш. нека да запазим този форум като културен, защото е от малкото културни форуми в бг.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове