Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Защо хабите мозъчни гънки за неща които не зависят от вас? Гледайте си търговийката да е ОК.

Ефективен начин за гласуване .... ама толкова ефективен, че не мога да гласувам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо хабите мозъчни гънки за неща които не зависят от вас? Гледайте си търговийката да е ОК.

Ефективен начин за гласуване .... ама толкова ефективен, че не мога да гласувам.

ти докога ще бикуваш като с тоя форк биткойн ще стане на стотинки :Д

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти докога ще бикуваш като с тоя форк биткойн ще стане на стотинки :Д

Хвърлиш ли тази кожа ще се замисля, но принципно около целите на Стамен (20-30к)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвърлиш ли тази кожа ще се замисля, но принципно около целите на Стамен (20-30к)

в дългосрочен план да, но в близките месеци може да купуваме по 120 долара според мен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще стане някъв зверски бъг покрай тоя форк, милиони ще бъдат изгубени, ще има вулнерабилити някакво, някой ще го утилизира, хората няма да знаят на кой чейн да се вържат, кой койн какъв е и...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще стане някъв зверски бъг покрай тоя форк, милиони ще бъдат изгубени, ще има вулнерабилити някакво, някой ще го утилизира, хората няма да знаят на кой чейн да се вържат, кой койн какъв е и...

Как ще се загубят? При форка на ЕТН нищо не се загуби, че ми платиха и за ЕТС от космоса. Обичам форкове и то хард.

пп. Лошото , че при форк може да ми пратят прогнозата в ЛТС в коша, а може да я изпълнят с бясно ускорение  :lol:

Имам 1 втс  от баба и изведнъж ще станат 2 втс ... о чудо и всеки ще помпи неговата мрежа и битката ще е далеч по-сериозна от тази в ЕТН->ЕТС, трудността ще падне ... кеф. Защо се жалвате от подаръци? Дайте ги на мен.

Мисълта , че форка ще прати цената на 120 я забрави, всеки ще помпи и тогава ... на Стамен целта ще е факт, че и в двата койна

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Given

На война - като на война. :D  Те не се крият, че са го атакували, тъй че тук за цензура не може да се говори.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ме извинявате за безполезното мнение... но целия този цирк покрай BU и Core е пълна цигания. Да ме извиняват и циганите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е тръгнало да се говори за BU - https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/5zdkv3/bitcoin_unlimited_remote_exploit_crash/?st=j0a0jv1v&sh=e5bbf0e5

Има различни мнения, но като цяло са негативно настроени към него.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Given

Не е цигания. Това са анархисти-кодерчета с тъжно сексуално минало, които не осъзнават, че си играят с индустрия за милиарди и съдбите на стотици хиляди хора.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Given

Аз не мисля, че БУ девелопърите не биха използвали всяка възможност да дискредитират Кор, включително и с атака при бъг. Затова казвам, че войната е стартирала вече. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е жалко когато човек се стреми да спечели даден спор, а не да се поучи от дискусията с другите.

Това го казваш за Данчо нали  :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един технически въпрос. Ако се състои хардфорк и имам бтк в портфейл, където нямам частните ключове на адресите, напр. Ledger, лесно ли ще бъдат достъпени койните в BU? Въобще, сега като се замисля, дали ще е възможно това, освен ако самия портфейл не пожелае да даде възможност за достъп към форк-а?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че имаш частните ключове в Ledger...

Ако стане сериозен форк, ще си свалиш някой BU портфейл и ще получиш достъп до своите BTU жетони посредством recovery phrase на биткойн уолета ти

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно трябва повече да почета. Не знаеш, че фразата е универсална. Мислех, че възстановява портфейл само в рамките на Ledger. А частните ключове ги търсих ... няма експорт или бакъп ... не ги намерих.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно трябва повече да почета. Не знаеш, че фразата е универсална. Мислех, че възстановява портфейл само в рамките на Ledger. А частните ключове ги търсих ... няма експорт или бакъп ... не ги намерих.

Може да възстановиш ключовете си с няколко вида уолети включително и мобилни, има и офлайн скриптове. На сайта на Ledgera има достатъчно инфо. Няма от какво да се притесняваш.  :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за някои факти, за други пропаганда, но следната статия показва много ясно какво се случва когато web developer-и почнат да пипат мрежови код:

https://bitcoinmagazine.com/articles/security-researcher-found-bug-knocked-out-bitcoin-unlimited/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната смърт на биткойн.. Кой ли номер е?

Иначе фактът, че всички паднали bu nodes бяха възстановени часове след фикса, означава че ги управляват няколко човека...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Given

Това не в футболен мач, няма "мои" и "твои", тук, мисля, се опитваме да обменяме информация с която да си бъдем полезни. Та в този смисъл това колко са заблудени всички, които търсят истината по средата на пропагандната война са малко крайни.

И един по-сериозен въпрос, тъй като не схващам. Ако подема на алтовете е предизвикан от загуба на увереност към Биткойн, как така от него не изтичат средства към тях? Тези 3 млрд. долара (май?) растеж на маркет кап-а от биткойн ли да се вляли или са свежи пари?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Given

Не знам какъв р/биткойн те гони, нито го чета, нито съм ти пускал линкове оттам...

Сметката съм я видял, но това все още не ми отговаря на въпроса, ако от биткойн не изтичат пари, то откъде са се появили тези 3 млрд. долара в алтовете? Ако не ти се отговаря - недей.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове