Jump to content
hash.bg - биткойн форум
stamen

Вицове и смешки

Recommended Posts

снощи сънувах че се запознавам с Данчо Пръча пред блока ми - и че е екстравагантен 25-30 годишен тип, и ставаме приятели.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се бях навил да се тествам при него с платен съвет. За съжаление и да ми се обади, няма да стане, купих една монета на върха  :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се бях навил да се тествам при него с платен съвет. За съжаление и да ми се обади, няма да стане, купих една монета на върха  :D

аз постоянно купувам нечий връх, но аз не стоя във фиат никога, винаги съм в позиция, реално само пропуснати ползи имам от това (изтървам други оферти) като купя връх, обаче в дългосрочен план ако холдваш достатъчно дълго пак ще имаш нов ATH и реално ще можеш да продадеш върха който си купил след време пак на печалба, поне аз така правя де... само че мен за пари не ме е*е, от където дошли там отишли......

мисълта ми беше, че ако си купил връх по-добре стой там не шортвай на загуба, чакай си нов връх, ако не те бърка де...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така ще стане. Както обикновено. За долари не мисля. Някак не се връзват в цялата картинка. Погледнато отвън, този вид търговия си е нещо като HODL. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам до колко "Вицове и смешки" е правилното място за това, но ето как Roger Ver си "отмъсти" за това, че най-отявленият крипто анархист - Amir Taaki - се изказа в полза на bitcoin core:

https://forum.bitcoin.com/bitcoin-discussion/amir-taaki-and-the-segway-in-austria-t7749.html

Много е жалко от страна на Роджър, но и много забавна история също така :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този проект не е крипто, а е игра за мобилни телефони, която пуснахме за малко допълнителна подкрепа през кикстартер. Бихте ли били така добри да заявите по някой друг пледж тук: https://www.kickstarter.com/projects/292614775/zendida-card-collection-game-and-multiplayer-battl

Пари кикстартер не взима освен, ако съберем цялата сума. Всякап помощ е супер за нас.

Благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DK4AyXgXcAAXwUT.jpg

днес преди 5 часа пуснахме следната транзакция с б-кеш:

http://blockdozer.com/insight/tx/83d27fc6fd3745167d4d89605283b89cb1b10a50c748c7dfce833fabe99afc2b

вече цели 2 потвърждения

каква беше целта на този постинг, вамп?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове