Jump to content
hash.bg - биткойн форум
stamen

Вицове и смешки

Recommended Posts

http://www.nenovinite.com/ne/politika/50-000-na-protest-v-kojnare-sreshu-otvaryaneto-na-mina-za-bitkojni

"Не ма интересува дали в Койнаре има биткойнова руда и тям-подобни! Ще замърсят всичко, ще купуват наркотици за децата с тия непроследими криптовалути"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В заключение – просто HODL

HODL е нов термин, появил се в крипто индустрията, с който се обозначава практиката да инвестираш и забравиш за цената. (Идва от английското hold – държа.)

The very first time the term HODL appeared on the Bitcoin talk forum was in 2013 and came from a member named GameKyuubi under the thread “I AM HODLING”.

I-AM-HODLING.png

From the look of the post, he was drunk and wanted to convey the fact that he was holding his BTC despite the serious fall that had just happened.

:D :D :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значението като разбиране се е появило и добило сегашния смисъл почти мигновено.

Гениите винаги са били малко луди или подпийнали, то в цялата крипто индустрия сме така! :lol:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=375643.0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Райфайзен банк с нова страница за онлайн банкиране-

забележете фона - 1 към 1 като фона на всички скам ICO-та. лол децентрализейшън фон.

e34ad85af3.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

аз съвсем не рекламирам LTC, дори съм писал, че защото навремето купувах ЛТЦ и ЕТН сега съм с 40% пропуснати ползи.....

държа ги още защото чакам подходящ момент да ги изсипя.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове