Jump to content
hash.bg - биткойн форум
Tronald Dump

Съдбата на биткойн и нашите инвестиции в него се крепи на милостта на Китай?

Recommended Posts

И аз съм мислил за "продавай на момента" - но за тази цел трябва да държиш койните си на борсата, което е още по-рисково...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, аз ги държа на пейпър уолет.

Според вас какви са възможностите Китай да забрани биткойн за да се фокусират китайците върху юана?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да го забранят, никога не са го забранявали, аз лично се радвам на срещата вчера - може да ги принуди да сложат такси на търговията, да спрат ботовете и най-вече ни позволи да позапълним позицията на добри нива.

Все още се надявам да не е обърнал тренда, както преди 3 години стана, но сякаш има прекалено много разлики, за да се повтори сценария...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а днешният скок на какво се дължи

Според теб скокът от 150$ до над 1100$ в рамките на само около 2 години на какво се дължи ? Биткойн все още търси реалната си стойност (ще го прави още много време) и е супер динамичен в който и отрязък от време да го следиш. Затова очаквай всичко :)

Иначе това е интересна новина: http://media.daimler.com/marsMediaSite/en/instance/ko.xhtml?oid=15310294

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За който не е прочел докрая:

The ePayment company, which was founded in 2012, also offers solutions for cryptocurrencies, such as Bitcoin and eWallet systems, in addition to mobile payment services.

точно днес си мислих, каква сила за мрежовия ефект идва от способността хората да се разплащат помежду си. Но го мислих в контекста на социалните мрежи, не на автомобилните... Но може пък те да са стигнали до по-дълбоки прозрения...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защо тогава си давате парите на чужденци? Даже сте осмислили в какво се забърквате. Това състояние на мисълта не знам как се тълкува от психолозите .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво да спорим? Има ли "бог" или не? Тук сте като секта, а аз трябва да съм в ролята на самоубиец?

Просто ми стана странно, как така разбирате , че сте манипулирани и си давате парите. Но те и сектантите така ги обират, така че вероятно е нормално.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо - Добре дошъл.

Второ - Ако наистина не знаеш английски време е да понаучиш малко.

Трето - Тук не е секта, тук сме се събрали да споделяме информация, да спорим с аргументи и да отсяваме житото от плявата. Ако смяташ, че можеш да ме убедиш в твоето разбиране за нещата свързани с тематиката на това място може да изложиш всичко в отделна тема и да пишеш за цитирам пирамиди, телефонни измамници, секти и т.н. Повярвай ми ще получиш внимание. 

Четвърто - Ако не смяташ да водим смислена дискусия с аргументи отивай да цапаш в темите за вицове и смешки.

Пето -  Като един старши сектант може да се каже, че промених стандарта си благодарение на бог Биткойн и производните му божества ааалилуя! Това в кръга на шегата, но от както съм в сектата съм на плюс.

Шесто - Само почакай да те налази и другия сектант, той дори има рога и е поклонник на дявола - козела, тогава фъна ще е на макс!  :lol:  :lol:  :lol:

П.С. Са за да не се засегнеш приеми на сериозно само трета точка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пето -  Като един старши сектант може да се каже, че промених стандарта си благодарение на бог Биткойн и производните му божества ааалилуя! Това в кръга на шегата, но от както съм в сектата съм на плюс.

Точно това се опитвам да разбера. Тук всички са на + и как става това? Някакво "перпетуум мобиле" може би?

Замисли се - докато си на +

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставил съм толкова в тази игра, че винаги да съм на плюс, дори да изчезне. Надявам се да схващаш.

Виждам имаш енергия, призовавам те да се пренесеш при кака Ружа, там може да си хортуваш със сектанти - https://www.facebook.com/groups/1511884999092836/ Направи едно добро дело. Това е от мен, чао.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чукче е прав... като секта сме

Но с една съществена разлика: При сектите трябва да вярваш в нещо, което не можеш да тестваш, дали е истина или не. При биткойн можеш да си свалиш един портфейл и да получиш каквато и да е сума от цял свят...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииии биткойн се срина след като две китайски борси са замразили тегленията за 1 месец, след проблем създаден от Китайска Народна Банка.

http://www.coindesk.com/two-chinas-biggest-exchanges-stop-bitcoin-withdrawals/

само ме е яд че извадих точно преди да започне втория голям растеж, но все пак се радвам че извадих навреме.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове