Изглеждат обикновени копия, но са със стабилен маркетинг, особено Digibyte мисля, че има голям потенциал да стане новия Doge, а е едва на месец и го няма на нито една голяма борса, налети за луди пари за реклама и кампанията расте, според мен е балон, който е още на дъното и мисля, че си струва да се влезе крактосрочно...?
Question
kriptogruh
Какво ви е мнението за:
Digibyte
EAC
ZET
NOBL
PTS?
Изглеждат обикновени копия, но са със стабилен маркетинг, особено Digibyte мисля, че има голям потенциал да стане новия Doge, а е едва на месец и го няма на нито една голяма борса, налети за луди пари за реклама и кампанията расте, според мен е балон, който е още на дъното и мисля, че си струва да се влезе крактосрочно...?
Link to comment
Share on other sites
0 answers to this question
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.