Голямата новина за тоя иначе безличен койн е, че от Fibonachi project от litecointalk, които скоро ще пускат първите ASIC-и за копаене на скрипт валути, обявиха, че ще приемат плащания в него. На мой въпрос дали е тяхна валутата отговориха отрицателно, но не съм склонен да им вярвам напълно, според мен са замислили една пирамидка като бонус към поръчките за милиони, които се очаква да приемат, предполагам, че сега трудността и цената ще скочат драстично до момента, в който започнат да приемат поръчки.
Question
kriptogruh
Голямата новина за тоя иначе безличен койн е, че от Fibonachi project от litecointalk, които скоро ще пускат първите ASIC-и за копаене на скрипт валути, обявиха, че ще приемат плащания в него. На мой въпрос дали е тяхна валутата отговориха отрицателно, но не съм склонен да им вярвам напълно, според мен са замислили една пирамидка като бонус към поръчките за милиони, които се очаква да приемат, предполагам, че сега трудността и цената ще скочат драстично до момента, в който започнат да приемат поръчки.
Link to comment
Share on other sites
1 answer to this question
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.