Jump to content
hash.bg - биткойн форум
admin

[hash] Jaxx портфейл – предимства и ръководство за инсталация

Recommended Posts

Ползвайте Jaxx за всичките си крипто валути на всяка платформа - най-удобният и най-лесният за ползване портфейл според нас.

The post Jaxx портфейл – предимства и ръководство за инсталация appeared first on Hash.bg.

View the full article

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено го препоръчвам на всички - поддържа всички големи валути, на всички платформи (windows, iOS, Linux, android...)  като иска еднократен back up от 12 думи и това е!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

бих искал да попитам нещо свързано с портфейлите.

Инсталирах си jaxx направих няколко транзакции, наистина добър портфейл.

По едно време обаче инсталирах и портфейла на Blockchain, вкарах фразата и в двата портфейла виждах едно и също.

Преди време направих една покупка, като си копирах адреса от Jaxx-а (не питайте защо, мислех си че и двата са активни). Транзакцията си мина успешно, но така и не видях койните в Jaxx портфейла. Той си показва наличността към момента на инсталиране на втория портфейл.

Новия баланс се показва коректно във втория портфейл на Blockchain.

Вкарах фразата отново в Jaxx за да го ресторна уж, но нищо, седи си както беше към момента на дублиране.

Въпроса ми е как да се върна към Jaxx и как е правилно да премахна Blockchain?

Благодаря.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jaxx-a имат проблеми нещо в тази версия с транзакциите към собствени адреси, предполагам, че ще го оправят скоро.

най-добре си отвори портфейл в green address, или samourai wallet  и от blockchain.info си прати всички койни към новия портфейл.

няма нужда да затваряш blokckchain или jaxx, просто си седят празни (запази им думите с бележка, какво се е случило). можеш да ги изтриеш ако си инсталирал на телефона

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте    а  това  как   да  го  накарам  да  пристигне ?????

Bitcoin Transaction
92b6c5533b4ef5002db1fc6b3a67d5879e7048f030578197d1d7e15491c45276
AMOUNT TRANSACTED
0.00149303 BTC
FEES
0.0005198 BTC
RECEIVED 
 5 days ago
CONFIRMATIONS   
 6+
Advanced Details 

Details
1 Input Consumed

0.00201283 BTC from
 15PYi1ed6hSLRKRsGf7DhWuEok3m2YaZW4 (output)
2 Outputs Created

0.001 BTC to
 1DaN5CuBiVcE8m12HwTZqD8WY3uopfLfM6 (spent)
0.00049303 BTC to
 1NyWpp7TKkc9qQRn5yUUKoLxoQkZFZiRTx (unspent)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да попитам имам биткойн кеш в Jaxx  и немога да ги обменя за никаква друга крипто валута, от портфейла немога пробвах и директно в shapeshift ,нищо нестава, аз ли греша нещо или Jaxx  е проблемен потфейл?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ресетни си кеш-а и си ъпдейтни портфейла, би трбвало да се оправи, като цяло не бих препоръчал употребата на шейпшифт, курс обменя е брутален, убиват те и с такси

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера пробвах да ги изпратия в борса и ми дава че адреса за получаване не валиден ли или не правилен и аз незнам , маи кеша си остава неизползваем в Jaxx 

как се абдейтва??????????

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на десктоп ли ти е, на телефон ли (ако телефон iOS ли?) 

ако не можеш да го ъпдейтнеш си запиши мнемоника (думичките) изтри го и си го запиши на ново, като си възтановиш стария портфейл с думичките, които си записал

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да получиш правилен отговор, задавай правилни въпроси. Кое не става? Опиши какво правиш. Имаш ли 12 думи. Ако имаш пробва ли да накачиш последната версия върху твоята, репаир,ако само  искаш да премахнеш  жакса има тема - маха се %appdata%  - https://hash.bg/forum/topic/1035-проблем-с-jaxx-wallet/   прочети... и повече пиши.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами нищо не става ,имам тези дванайсет думи ,ресетнах го няколко пати ,даже го изтрих напълно и драбнах мисля най новата версиа 1.3.12 и пак нищо ,немога да ги пратя в кракена да ги обменя или продам ,пиша адреса за получаване и като дам сенд нищо не става , нито мога да ги обменя за друга валута просто си седат в портфейла неизползваеми , иначе мога да си пращам на него .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде правиш "miss click" или нещо изпускаш, погледни внимателно опциите "Enter recieve adress-Enter amount-Spendable", ако не стане си

свали си на телефона Coinomi и си вкарай 12те думи в този уолет.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
15 hours ago, milen8401 said:

имам в предвид мога да си пращам в портфела Jaxx  , но отам нито мога да ги обменя нито мога да ги пратя в борса да ги продам да речем

Да не би да става въпрос за нещо от рода на 0.000...BCH?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправи се като инсталирах по стара версия на Jaxx  1.3.9 сега мога да пращам да обменям и всичко останало , незнам защо с най новата версия неставаше

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове