Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Много ги почитате тези чужди езици в този форум. Разбрах те .. не го превеждай. Аз също задържам, но и продавам при големи спадове. Не се връткам биче, мече на всеки час.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна вече и едно изречение да не можеш да сглобиш. Чакай първо да сменя аватара и тогава ме хвърляй или това си ти защото си играл контра на прогнозата ми?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние не живеем като теб в бъдещето, че да знаем какво се е случило на 11.03. Ти от бъдещето ли се връщаш?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям нервак си. Ако можеш да познаваш кога някой са му потрябвали фиат и е разпродал някоя хилядарка, то давай прогнози, но нещо не прочетох никъде мечи излияния. Чисто самоубийство е да продаваш ВТС в момента, а ако го правиш и със заемен капитал .... леле.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад жетона няма нищо, кръгла 0, въздух под налягане, гола вода... 

A така. Да си дойдем на думата

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един прост въпрос към Пръча:

- Каква цена на ВТС да очакваме този месец?

ПП. Гледам си успял да направиш снимка на прословутата ММ акула, от която пълниш гащите

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, не си струва да си губиш времето и да се хабиш за този въздух под налягане(НАИСТИНА Е ТАКЪВ)! Разбира от всичко и обича да дава съвети, кое и как правиш правилно или грешно, а ако си на различно мнение от неговото, горко ти. Пробва се да ми дава уроци по управление на $$ средствата ми и точно на следващия ден му показах резултата от сделката ми +40btc за една вечер и му го написах в пряк текст да го д*ха беден. И не след дълго се скарах с половината форум заради този тип! Не си струва да му обръщаш внимание, това имах предвид! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво си дал? Празни приказки, които не струват милиони. Твоите прогнози и без друго няма да ми свършат работа, но може да подведеш някой младеж.

ПП. Сетих се на младежа заслепен от Даша си дал правилна прогноза , за което евала. Едва ли ще те послуша, но това си е негово право да си отреже главата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeee и тоя форум го направихте типично български.

ти па що се срамиш да се наречеш българин, синко  :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо трябва някой да те приема на сериозно ?  :)

И какво печеля , ако някой ме вземе на сериозно?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз вече нямам биткойн нямам и фиат, купих си кола пак и понеже нямам skin in the game, както казва Nassim Taleb, веднага спря да ми е интересно.

но като се върна в играта ще вкарам пари в съотношението което описах в темата си Индекс от криптовалути, и ще започна да качвам публично резултатите. Следваща цел - апартамент.

А относно биткойн не мога да побера повече мечки на аватара си.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове