Jump to content
hash.bg - биткойн форум
bundjak

Германия се превръща в първата в света държава, която признава Bitcoin като легална виртуална валута за разплащане

Recommended Posts

Германия изпревари Япония, признавайки Bitcoin като легална дигитална валута, с която могат да се правят разплащания- това информира Германският ежедневник ,,Билд".

Ето видео линк:

Видеото е от Испанска телевизия и е на Испански.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно си прав за датата на публикуване на видеото ( аз сега виждам, че е от 23.08.2013 )

Просто видях едно видео на Испанската телевизия, в която се казва:

Цитирам дословно:

Ежедневникът ,, Билд '' публикува новината, че Депутат от Германия е подал петиция, следствие на което Минстерството на Финансите на Германия са разпознали Bitcoin като дигитална валутна единица с правни и данъчни цели .......и.т.н. 

Стори ми се доста интересно, предвид това, че и Япония се очаква до 2 месеца да признае разплащанията с Bitcoin и постнах видеото.

Просто досега не съм знаел, че Германия е легализирала Bitcoin с одобрението на Финансовото Министерство.

За мен си е новина и  се надявам, че и на други ще бъде полезна тази информация

Никъде не е казана дата 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове