Jump to content
hash.bg - биткойн форум
stamen

Анкета относно Bitcoin Unlimited

За или против Bitcoin Unlimited  

18 гласа

1. 1. Подкрепяте ли bitcoin unlimited?

Recommended Posts

Анкета сред 25 икономически нода в Канада установи, че нито един от тях не подкрепя Bitcoin Unlimited. Подобни резултати имаше и запитване сред потребителите на bitcoin.de

Ще е интересно да видим как седят нещата относно това в нашия форум...

Дискусия по тази тема можете да намерите в Scaling Bitcoin

Какви са позициите на основните участници в биткойн индустрията, можете да прочетете тук:

http://www.coindesk.com/war-words-whos-said-bitcoin-fork/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-"Подкрепяте ли тираничния начин на управление на Коре и цензурата и корупцията зад тях" ? 

Аз лично ги подкрепям защото не им завиждам и не виждам за каква цензура и корупция може да се говори при софтуер с отворен код.Панта рей - и на некадърниците от BU ще им мине времето - само стойностните неща остават на тоя свят.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1:9 е приблизително и съотношението печеливши/губещи по пазарите,така че мога да кажа, че ме радва даже  :)

Доста високо самочувствие демонстрираш но не каза отново ти твойте биткойни на Коре ли ги държиш или на BU

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста високо самочувствие демонстрираш но не каза отново ти твойте биткойни на Коре ли ги държиш или на BU

той обяви наскоро биткойн за провален проект и си продаде всички койни...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той обяви наскоро биткойн за провален проект и си продаде всички койни...

А не знаех щото отдавна не бях влизал в форума но как търгува и обсъжда тогава цената на биткойн то без някакъв запас каква търговия само на борсата да държиш биткойни - най малкото не е безопасно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето че нашият резултат, макар и от много малко хора, е доста сходен с този:

http://luke.dashjr.org/programs/bitcoin/files/charts/software.html?2

90.48% от всички нодове са bitcoin core срещу само 2.52% за Bitcoin Unlimited

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филчев,не ти отговарям на въпроса,понеже е доста глупав.Плюс това не съм и длъжен.

А за самочувствието ,ами то е подплатено с доказателства в темата за цената.Ако прегледаш последните 50 страници,ще разбереш ,кой печели кой губи .  :)

Докато от теб аз  съм видял едно голямо нищо.Подплатено с глупавия ти въпрос, може да ти даде представа,защо съм го подминал  :D

Старите хора казват че куче което лае не хапе и от това че се хвалиш че печелиш не значи че изобщо търгуваш.Аз търгувам с променлив успех и като средно съм малко над нулата но като те гледам теб от писане в форума не ти остава много време за търговия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Given

Няма как някой с акъла си да подкрепя БУ, след като не са се доказали като кодери. Поправка, след като доказаха, че са слаби кодери.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те старите хора ще ти кажат и че криптото не струва нищо.Трябва ли да взимаме заключения от 50г за чиста монета ?

Аз винаги говоря с факти ,за разлика от много други хора,така че всичко може да се докаже с логове и хисторита .Въпроса  е дали ти стиска да заложиш 10 биткойна на твърдението си ,или просто така се опитваш да се правиш на мъж пред монитора ?  :)

Ти нали се беше отказал от биткоина и беше си продал биткоините от къде ще ги вземеш ако загубиш баса - какви 10 биткоина на мен целия ми портфейл е толкова аз по начало биткойна го имам за допълнително занимание към останалата търговия.И не разбрах естеството на баса който предлагаш - какво точно ще доказваме че си голям мъж и голям бикоин трейдър или че си безгрешен и нямаш губещи сделки.

Я не ме занимавай с глупости ставаш за смях с твоите басове - аз по начало не се хващам на бас и не играя хазарт камоли със някакви измислени логове и хисторита дето можеш да ги натракаш за половин час на фотошопа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж и тук

https://bitnodes.21.co/nodes/?page=1&q=Free%20the%20markets

При това 150 от нодовете на БУ са в една хостинг компания и собственост на един човек:

https://twitter.com/lopp/status/846739884765302785

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я си сложи очилата и пак се прави на интересен ! 

А ако със зрението си добре ,то вероятно нямаш начално образование.Иди вземи няколко курса по елементарна математика !  :lol:

Какво да си сложа очилата - стигнали 11% чудо голямо не знам що ме нападаш персонално на зрение но явно такъв ти е манталитета като котките не падаш по гръб

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема пак да се повторя,белким реотаните почват да позагряват  :D 2 часа минаха ,пълно мълчание ??!!  :)  

Някой от горните двама Нобелови лауреати по Математика,  прави ли разлика  между 58 000 Core nodes и 5 700 ??? 

Дай де дай линк от където да се вижда че 58000 са с BU и копаят в тая верига

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещаш ли колко си тъп ? съвсем сериозно питам ?

3 поста ти давам линкове и ти намеквам нещо,и 3 поста реотана все още е студен  :lol: Абе, ти да не си с IQ <80 ???  :lol:

Само с обиди не става братовчеде Лари ние не можем да сме като ваше височество гении затова обясни като за прости хора къде ги видя тия 75% за BU ма май не можеш да паднеш до нашето ниво или ги прочете някъде и сега ти е трудно  да цитираш източниците си

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как се развива същата анкета в bitcoinbg.eu:

http://bitcoinbg.eu/forum/viewtopic.php?f=3&t=4190

За сега 17:0 в полза на SegWit, при това там повечето потребители са миньори....

Това, заедно с всички други подобни допитвания, показва, че всички статистики в полза на БУ са скалъпени... И хората, седящи зад БУ, знаят това много добре и едва ли ще рискуват ХФ, след като нямат никаква реална подкрепа...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, те тези които се наложат, ще бъдат победени от други. :)

Притесних се, че мина много време от както ни го припомни за последно, очаквам с нетърпение и мантрата за жетоните.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Притесних се, че мина много време от както ни го припомни за последно, очаквам нещо и за жетоните.

Да, Дани, малко като развалена плоча си напоследък - защо не вземете да направите един хард форк на този форум и да си пишете там, че тук само тролвате напоследък и не е много уважително спрямо нас... Сигурно сме много заблудени да вярваме в биткойн, но съжалете ни и ни оставете насаме с простотията ни.

Дори ако искате, направете си тема (или ще ви отворя подфорум), в които да си пишете и да ни осмивате - а защо не и нагрубявате, както прави Данчо напоследък.

Твърдо съм решен да не банвам никога в този форум, но ви моля да си изкарвате негативните емоции от грешните решения, които вземате с трейдинга, някъде другаде.

тенк ю вери мач!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де не е ли факт ,едно от нещата ,които Данчо каза в едната  статистика броя на core нодовете беше около 10 пъти увеличен,това манипулация ли е или не? Тук https://coin.dance/nodes колко са и тук колко са http://luke.dashjr.org/programs/bitcoin/files/charts/software.html?2 ? В интерес на истината има разлика и в unlimited нодовете.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де не е ли факт ,едно от нещата ,които Данчо каза в едната  статистика броя на core нодовете беше около 10 пъти увеличен,това манипулация ли е или не? Тук https://coin.dance/nodes колко са и тук колко са http://luke.dashjr.org/programs/bitcoin/files/charts/software.html?2 ? В интерес на истината има разлика и в unlimited нодовете.

Според мен става дума за всички нодове, а не само активните към настоящия момент. Не мога да намеря къде, но бях попадал на подобна статистика, но я даваха разбито - спящи + активни.

Добавено: търсих, но не можах да намеря нищо :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Данчо каза че 75% от миныорите подкрепят BU но бяга от въпроса ми като дявол от тамян и не казва кои са му източниците.

А не ви ли се струва че в целия сват инсталираните портфейли са даже повече от 58000 това което дават http://luke.dashjr.org/programs/bitcoin/files/charts/software.html?2са  най вероятно активните плюс портфейлите офлайн които е събрала тяхната база данни което не значи че и тя е пълна - може да е за седмица за месец или от както са почнали да водят статистика.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз ако получа още една персонална обида без да е санкционирана от модератор който да изтрие най малко обидните квалификации ще напусна тоя форум.Отдавна не бях влизал тук но ми стига толкова персонални нападки и обиди от така наречения Пръч.Той ако беше свестен нямаше да наруши колегиалния тон.Той е в моята игноре листа нито ще го чета нито ще се занимавам с него.

ПП.Я той игноре листа бил вълшебен инструмент - до сега не бях ползвал такъв щото не ми се беше налагало.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове