Jump to content
hash.bg - биткойн форум
  • 0

Zeth

Guest Given
 Share

Question

Guest Given

Обещах на Стамен да пусна тема, ето я.

Поредният шиткойн, който може да се окаже доходоносен. Има всичко необходимо затова, двама девелопъра, синтез между две доста популярни валути, които няма как да не хванат окото.

Монетата още се разработва, но има възможност човек да се включи както в туитър кампанията, така и да си купи с бтц или етери тук, като ранни инвеститори.

http://zeth.tech/

В момента пулът е на 67% запълнен (90 биткойна), а крайният срок е 13 април.

За повече инфо можете да погледнете тук, където ще видите и жалването ми до девът, че още не ми е пратил токените. Уж се разбрахме на лични, че ще ги пусне тия дни. :D

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1802128.0

Та, с много големи резерви, можете да погледнете за какво става въпрос. За моята инвестиция натежа туитър на Ambroid, който ме насочи към монетката. (Един от най-качествените трейдъри, ако някой се интересува от алтове, нека го последва).

Успех и нека богът на шиткойните бъде с вас. :)

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Позачетох се в темата, както винаги съм доста мнителен. От анонса на BENBTC разбирам, че има нов core разработчик - Kev Dunwright. Колкото и да е странно такова име не връща абсолютно никакъв резултат в търсачките. Надявам се на някакъв сорс код + whitepaper, а до тогава внимателно с инвестициите.

• 0
Guest Given

Напълно съгласен. Съвсем възможно е да се окаже някаква глупост това, пускам тема само защото потърсих помощ от Стамен за уолета и той ми препоръча да пускам такива неща във форума. Тук всеки си има глава на раменете и може да реши дали да се включи или не. А аз "инвестирам" в много подобни шиткойни, но дребни суми, който и от тях да се окаже scam няма да ме заболи прекалено много. :)

• 0
Guest Given

Тоя кавал девът най-накрая ми изпрати токените. Сега остава и да лаунчне нещо, току виж не се окаже scam. :D  Като цяло е много непрофесионална работата, тъй че ако някой е решил да се включва, препоръчвам да го направи с голямо едно на ум и с минимална сума, както съм направил и аз. :)

• 0
Guest Given

Има туитър кампания, bitcointalk кампания, от които може да се сдобие човек с безплатни монети.

Дори смятам, че е по-добър вариант, отколкото да се инвестират реални средства, тъй като все повече започва да прилича на scam.