Jump to content
hash.bg - биткойн форум
  • 0

Дискусия на актуални ICO-та


stamen
 Share

Question

Напоследък много познати ме подпитват за това или онова ICO. Мисля отново да почна да следя по-интересните проекти и тук ще споделям това, което мисля за тях. Ще се радвам да споделите и вашите мнения и информация относно тези или други проекти.

 

Ethereum Movie Venture - може и да не е скам, но рискът да инвестираш във филм, макар и през прозрачна и честна крипто платформа, не е за всеки.... Аз лично съм пас.

 

EONcoin - пълен скам, просто вариация в буквите на ONEcoin...

 

 

MobileGO - това ми хвана вниманието. Не съм запознат много с mobile games маркетинг, но от това, което съм чувал и което чета за платформата, сякаш има смисъл. Ще поразпитам няколко познати, които се занимават с мобилни игри, и тяхното мнение ще е определящо.

Интересен подход имат, че продават 100 млн токена, независимо от приходите, които получат. Има си и добрите и лошите страни....

Другото, което говори добре за тях, е че имат почти готов продукт: https://play.gamecredits.com/

 

 

ВАЖНО: горното и последващи мнения да не се считат за скланяне към инвестиция. Най-вероятният резултат от подобни инвестиции е пълна загуба на вложените средства :)

 

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Колко много празни приказки за описание на едно ICO - интернет на стойността, трансформирали пространството, правели го прозрачно...Какво означава това предполагам си нямаш и идея. И нито един отговор на наистина важните въпроси:

1. С какво въпросният проект би могъл да ми улесни живота ако успее?

2. Какво ще спечеля аз, ако утре изперкам и реша да финансирам този пореден шиткойн и той изненадващо се окаже суперуспешен? 

Не мислите ли, че е време да се въведат някакви изисквания за рекламиране на ICO-та в този раздел? И който не отговаря на основните въпроси просто да се трие. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
На 12.02.2018 г. at 8:47, Гари написа:

1. С какво въпросният проект би могъл да ми улесни живота ако успее?

2. Какво ще спечеля аз, ако утре изперкам и реша да финансирам този пореден шиткойн и той изненадващо се окаже суперуспешен? 

Не мислите ли, че е време да се въведат някакви изисквания за рекламиране на ICO-та в този раздел? И който не отговаря на основните въпроси просто да се трие.

   Темата все пак е за представяне на актуални ICO и  човекът се е постарал да разясни. Не мисля че го прави с комерсиална цел,а дори да е така - няма лошо. Тази тема и без това е доста слабо активна и не виждам защо трябва да се попарва ентусиазма на някой,който е повярвал в нещо и е пожелал да го сподели.

 Инвестициите в ICO  са високо рискови и ако някой реши да инвестира в което и да е от тях трябва сам да направи подробно проучване за да намери отговорите,които търси.

С пари които може да си позволи да загуби.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Първото ICO с официално обвинение:

https://www.sec.gov/news/press-release/2018-94

Titanium TBAR. Те вече 1 път бяха ударени от хакери, след което успяха да изградят нов токен и да го изпратят ръчно до всичките си инвеститори, което е overkill, ако се окаже, че цялото ICO е scam. Не виждам логика и в обвиненията тип " The complaint alleges that Stollaire promoted the ICO through videos and social media and compared it to investing in “Intel or Google.” , та то няма ICO или дори повечето подкрепящи BTC ETH, дето да не сравняват с някоя от големите фирми и да не ползват социални платформи. Общо взето доста странно изглежда всичко, макар да идва от SEC, все пак и те са хора и може сравнително лесно да ги убедиш в нещо чрез $$$. Имаше и друго обвинение в един съд в САЩ срещу TBAR, някакъв дебил ги съдеше, щото бил купил на 3.5$, пък цената след 4 дни паднала на 2.8$ и той бил загубил :D Общо взето в САЩ може да съдиш за всяка простотия.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

за юзърите от bitcointalk forum-а, които не можаха да участват в кампанията по дистрибуцията на SEM (Semux)  и за тези които после пропуснаха BTC еърдроп-а му и тези, които пропуснаха дроп-а мъ към ETH холдърите, има удължен период за участие ако все още имате ETH!  https://www.semux.org/airdrop/eth

a за притежателите на SEMUX вече и/или тези които искат да притежават/търгуват/инвестират в един от наистина редките смислени проекти, вече се тръгува в:

https://stocks.exchange/trade/SEM/BTC

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...