Jump to content
hash.bg - биткойн форум
  • 0
Imperator

Cryptsy - НЕ

Въпрос

За всички които навлизат в алткойните и се чудят къде да търгуват ще ви кажа че Cryptsy е еквивалент на MtGox в алткойните. Ужасен съпорт, много грешки, безпределно бавни депозити и тегления. Аз лично съм чакал по 3-4 дни за теглене, губили са ми тегления и май че не минава теглене без съпорт тикет. 

Което е по-фрапиращо е как прецакаха един мой приятел. Той имаше количество от някакъв алткойн който тъкмо изгряваше. Вкара го при тях и го продаде за около 5 биткойна. Само че баланса му не мръдна. Писа им обаче съпорта не му отговори 1-2 дни. През това време алткойна си изгуби цената. Естествено Cryptsy казаха че транзакцията не била минала и му върнаха алткойните. Той после ги продаде с 4.5 биткойна загуба от цената на която ги продаде в Cryptsy в него момент. 

В bitcointalk има много дълга дискусия как подобни инциденти не са изолирани случаи а по-скоро практика. Реално Cryptsy дебне подобни моменти и си прибира за себе си печалбата от такива трейдове а на юзерите им връща от скапаните алткойни след/ако паднат. 

Мой съвет не търгувайте там!

От друга страна, Vircurex.com има брилянтна скорост на депозити и тегления, и досега нито веднъж не ми се е налагало да се свързвам с съпорт по какъвто и да е повод. Coinedup също има добри отзиви.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

• 0

Хаха много плачете от Cryptsy.. За мен те са най доброто крипто място за размяна. Ползвам ги повече от година без проблем.

Е, чак пък да плачем.

Не ти се е случвало, затова не знаеш как се ебават.

Като ти се случи да купуваш нещо на 2 и веднага да можеш да го продадеш на 3 и да те прередят в купуването си е гадно. Прецакват ти 50% профит.

Дано не ти се случва, хайде със здраве !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове