Jump to content
hash.bg - биткойн форум
Tronald Dump

След един месец отсъствие от биткойн, някой може ли да ме ъпдейтне на BU/Hard fork ситуацията?

Recommended Posts

излязох от биткойн и крипто за около месец, защото бях много зает и също така разочарован от нещата с хардфорка и бу, някой може ли да ми каже какво стана с това?

ще има ли хардфорк, вер продължава ли да преследва тази амбиция, ако няма да има - намери ли се решение за транзакциите и таксите и т.н. - съвсем накратко, с две изречения

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснал си единственно вдигането на всички крипто, но пък сега може да се насладиш на падането им.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснал си единственно вдигането на всички крипто, но пък сега може да се насладиш на падането им.

Нищо не пада. Алтовете си вървят нагоре, някои с ATH.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че Джихан се дърпа от segwit, защото имал патент AsicBoost, с който печелил 100 млн повече от нормалното.. Което е добре, защото действа алчно, а не неадекватно, както изглеждаше преди...

Положението се поизясни и за това и цената дръпна, защото няма риск от враждебен хард форк...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове