Jump to content
hash.bg - биткойн форум
cordell

unconfirmed transaction

Recommended Posts

Здравейте хора,

Търсих по форума за непотвърдени плащания, но не намерих нищо, затова отварям нова тема, ако има нека бъде преместена.

Днес получих плащане от един сайт, транзакцията седеше един ден в Jaxx-а, не беше потвърдена и сумата изчезна от сметката. В сайта си седи че е извършено плащане, в портфейла няма нищо. Въпросът ми е как е възможно да изчезне сумата и от двете места. Сумата е смешна, но може да стане и с много голяма сума, така че въпроса ми е принципен.

Това пише в сайта:

2017/05/14 at 13:30 Bitcoin direct Instant 19sUUFm185H68BjoQqqAbjoSdzvFu5tWbV 0.00012321 BTC 0.00000000 BTC Completed

Това е Bitcoin transaction-a v jaxx:

8cfc6e0d8769209aaf581c20b5e4bbfefa4264224a29ff627d6d309eae949729

Нов съм и се извинявам ако въпросът ми е глупав и ще се радвам ако някой ми обясни.

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами странно, че е изчезнала от Jaxx... Аз я виждам като непотвърдена, като предполагам, че няма да се потвърди и така койните ти ще се върнат на сайта. Сега те като го видят, ще го пренаредят предполагам, но няма лошо да им пишеш имейл, след като транзакцията тук изчезне:

https://blockchain.info/tx/8cfc6e0d8769209aaf581c20b5e4bbfefa4264224a29ff627d6d309eae949729

Ако пък вземе, че получи потвърждение, ще трябва да се покаже в Jaxx. Ако не, избираш Menu -> Settings -> Reset Jaxx Cache и ще се покаже :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, в момента ако искам да изпратя с jaxx, ми смята такса малко над 4 $. А точно преди това получих транзакция с такса 0.38$. Как е възможна подобна разлика? Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://support.21.co/bitcoin/transactions-and-fees/how-do-i-calculate-my-transaction-fee

За повече яснота по въпроса с таксите горния линк е доста информативен :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, jaksa иска да ми сложи 8$такса.

https://support.21.co/казва за момента най- евтино и бързо е с такса малко над 2$.

А аз отново получавам бтк със такса 0.48$ която е плтвърдена много бързо.

Вероятно не схващам все още много добре, но това е което виждам.

Възможно ли е blockchai .info да пресмята най-правилно таксата от гледна точка на плтребителите?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове