Jump to content
hash.bg - биткойн форум
  • 0
nandrolon

Burstcoin, копае се с HDD

Въпрос

Здравейте, гледам че няма тема за тях. За разлика от другите стотинки тази се копае със свободното място на вашия твърд диск. Не знам почти нищо за нея, повече коментират тук: http://pari-ot-internet.com/forum/viewtopic.php?t=23009

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 отговори на този въпрос

Recommended Posts

• 0

заредил съм 12 компютъра в офиса ми + 2 лаптопа у нас, всичко е на пуул, след като цената скочи 5 пъти, равното взе да излиза доста добре, сменям в битрекс с/у бтк всеки месец, не холдвам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Аз вече стоя далеч от алтове, т.е. имам бтк,етер,лайт и бкеш, нищо повече, преди имах над 20 вида алтове, по едно време бях заредил целия ми офис да копат бърсткойн, цената му беше скочила X10 продадох всичко и изтрих програмите, 12 компютъра с по 1GB хард бях заел да копат, не съм видял нещо кой знае какво, но като се качи цената изчистих всичко за мен си заслужаваше защото офиса плаща тока :D вкъщи бях заредил същи 1-2 лаптопа или 3, нищо особено, много им е бъгав софтуера и портфейла, но се работи супер лесно като цяло, ако имаш излишен ток и хард диск пробва, но не си заслужава ако говорим за нещо по малко от терабайт-два, та дори и повече, рекламират го като екологично копане, защото ползва малко ток, малко ресурс и долу горе всеки има в мазата си някой стар хард диск, като цяло аз съм скиптичен към копането, по скоро парите които бих инвестирал в хардуер, бих ги инвестирал директно в борсата :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване