Jump to content
hash.bg - биткойн форум
kalin

Димитър Пенчев за бъдещето на криптовалутите //BloombergTV

Recommended Posts

Guest Given

Късай дипломата, чукче.

Edit: Понеже мисълта ти не върви гладко и допълваш, да допълня и аз.

Какъв дейтрейдър си ти, ако си направил 350% (средно) печалба от ETH в този зверски булмаркет? :D Пичага, от началото на годината доларовата стойност на ETH е нараснала около 3000%, дори с днешния огромен спад. Я по-добре си инвестирай, заеби тоя комар.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Given

Много си нечетивен. Цяла нощ си се тормозил и си писал, а аз сега трябва да събирам този пъзел от подсъзнателна мъгла и да отговарям. Затова, ако изпусна някой от въпросите ти, прощавай.

На въпроса ти от 5:41 сутринта - За крипто знам от 2014 г., активно се интересувам от миналата есен, тогава направих и първите си покупки. Форумът съм го изчел целия преди да се регна (затова и съм наясно колко пъти си писал абсолютни глупости). ;)

На въпроса ти от 5:30 сутринта - И недей да лаеш много, а си купи класици с инвестиционна цел. Минимум 2018 г. и миграцията на ETH към PoS. Разбира се, вместо това може да направиш 1500 сделки и да си 150% отгоре, като си изпуснал над 500% от чисто холдване.

На въпроса ти пак от 5:30 - Как реши, че съм дълъг в биткойн, че даже и с нива? :D Чиче, твоето проникновение отпреди 1-2 седмици, че парите са в лоу кап шитните, пак е леко закъсняло.

А на какви въпроси си ми отговорил? Питах те дали този форум е за дейтрейдинг. Питах те как така като си велик трейдър си се включил в търговията на ETH от нива 90 евро, при положение, че бултренда започна от 8-9. Питах те как човек, който се интересува от крипто, се празни при всеки признак на централизация, какъвто между другото е и показното сигнализиране от 80% за segwit от последните дни. Как вижда бъдещето на крипто в баш босове и корпорации? Питах те като си писал за ETC, когато всеки втори в крипто влезе във валутата преди тръста на Бари, ти купи ли си?

Ако беше чел темата за класика, вместо да спамиш колко си велик, щеше да видиш, че на 10 март излезе новината в Bloomberg, че до края на месеца Бари пуска тръста. Приблизително в този период нямаше да в зле да влезеш в дългосрочна инвестиция.

Отговорил си, ама нъцки. Цяла нощ си ми гледал профила за датата на регистрация и колко лайка имам на постовете, ти неуравновесено човече. :D :D :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Given

Чукче, не се изненадвам въобще, че не си прочел това, което съм написал. И въпреки това ще ти отговоря, че току виж получиш аритмия от тая злоба, дето се лее.

Във форума има доста качествени източници на информация: Стамен, Stoky, vamp, danisapfirov (макар да не съм съгласен с отношението му към крипто). Че дори понякога и ти, когато не постваш собствени постове, за да се хвалиш, което е 95% от времето. Та въпросните са в пъти по полезни на всеки нов потребител от теб.

Имам лоша новина за теб - хората с по 5 години в крипто вече са се пенсионирали от печалби, не си вадят хляба. Може би трябва да намалиш сделките до 450 на валута в рамките на два месеца и ще имаш шанс.

Знам, че боли това дето ти го пиша за етера. Не е честно от моя страна, ама сам си го просиш. А за класика - трети път, прочети си темата и ще видиш кога е пусната информацията, след това на какви нива съм влязъл, сори, че си го изпуснал, но има още много потенциал, не се притеснявай. 

И няма да плачеш, влезни в профила ми да видиш колко лайка имам, да ти е по-спокойно. :D

Айде, понеже си ми приятелче, ето ти едни 300% за 20-на дни с общо 3 сделки. Е, не са 500, ама какво да правиш, нямам твоята всеотдайност. ;)

post-1561-0-08743300-1498579303_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чукче, не се изненадвам въобще, че не си прочел това, което съм написал. И въпреки това ще ти отговоря, че току виж получиш аритмия от тая злоба, дето се лее.

С изненада случайно отворих тази скучна за мен тема и какво да видя ..... всичко тава за мен ли става дума?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Given

От Данче по-голямо чукче няма, съжалявам. Чичето от 5 години вади хляб от крипто, без да прочете нито един съвет. Само пише ли, пише... :D

Данче, като си влязъл на 1.5$, нали се сещаш колко ти пука дали сме малко нагоре или надолу. Затова търси ранно влизане, а не да се потиш като пръч пред компа по цял ден. :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове