Jump to content
hash.bg - биткойн форум
stamen

Нов фийд от BitMex

Recommended Posts

Едно от най-добре написаните и най-полезни четива за търгуване на крипто валути и състоянието на пазара се списва от шефа на BItMex. Добавих автоматичен импорт на тези мнения във форума. 

Прочетете последното например:

https://hash.bg/forum/topic/955-bitmex-crypto-trader-digest/

за да видите как седят нещата с навлизането на големите банки в крипто индустрията, кога ще се пукне етериум и супер печеливши стратегии за трейдинг без риск, за които бях писал преди месеци, но не знам, дали много хора ми обърнаха внимание.

Починах си малко на плажа тези дни и почна да ми се възвръща желанието за нещо ново. Мисля си  да открия школа (само с прием, може дори да плащаме, ако намерим добри кандидати, които обаче нямат осигурен доход),  в която да се развиват автомати за пари. Мисля, че за последните 13 години имам достатъчно опит и успех с подобни начинания, които са ми позволили да създам добър доход без да имам шеф или работно време вече почти.

Имам и много настоящи идеи, които чакат някой да ги направи. Ако има хора, за които подобен начин на живот и дейност е мечта и са готови да дадат всичко от себе си, за да го постигнат, може да ми пишат да видим....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове