Jump to content
hash.bg - биткойн форум
Данчо_Конкретиката

Да се банне ли потребителя "Данчо пръча"

Recommended Posts

Гласували общо 18 човека,от тях 3 невалидни(и тримата в подкрепа на Данчо) .От валидните гласове:

"ЗА" бан        ,6 гласа 

"Против" бан ,9 гласа 

Поздравления за победата, Данчо! 

Състезанието беше честно (поне според мен), и ти печелиш, без значение дали ми харесва или не. Така стоят нещата. ;-)

Накъде ще върви форума - времето ще покаже...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ, започвам с това, защото смятам, че малко хора ще прочетат мнението ми. Нов съм - 1 седмица, интересувам се от тази сфера! Прочетох много по форума и видях типичните форумски работи, хейт, спам, компетентно мнение и куп други неща характерни за форумите. След изчетения материал, макар и да не асимилирам доста от нещата, тъй като съм новобранец, както споменах по-горе, постовете на Пръча са компетентни и си личи, че човека разбира от нещата! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ, започвам с това, защото смятам, че малко хора ще прочетат мнението ми. Нов съм - 1 седмица, интересувам се от тази сфера! Прочетох много по форума и видях типичните форумски работи, хейт, спам, компетентно мнение и куп други неща характерни за форумите. След изчетения материал, макар и да не асимилирам доста от нещата, тъй като съм новобранец, както споменах по-горе, постовете на Пръча са компетентни и си личи, че човека разбира от нещата! 

Само така ти се струва , защото си нов.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ти казвам, ако с админ правата си успееш да спреш с караниците, всичко ще е ток и ще се докажеш. Иначе няма да търпим безсмислени караници - вече седмица-две стана ад...

И мисля, че ако ти спреш да наричаш хората с имена и спреш да се хвалиш, нещата ще се оправят. Просто преди да пишеш каквото и да е, се попитай:

Полезно ли е?

Мило ли е?

Ако едно от двете не е така, спести ни писанието си, моля те.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-важното като напише нещо в една тема, да не го повтаря с други думи във всички други теми. Ако си се изчерпал .... млъкни, вместо да повтаряш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички за искрените мнения и отговори.

За съжаление, след този мой експеримент да направим Данчо админ, форумът е в такова състояние, че аз лично не бих го отворил, ако не беше създаден от мен.

Поемам пълна отговорност за случилото се, но би било много несериозно да затрия труда си, вложен в този сайт, заради няколко човеkа, които не могат да се усетят къде е границата. Освен това имам морално задължение да подкрепям визията си за биткойн у нас - защото за мен биткойн и крипто валутите не са средство за лесни пари, а фундаментално средство за постигане на един по-справедлив свят. Ако беше за парите, отдавна щях да съм се пенсионирал. 

Давам пълно право на всеки да застъпва своята визия по темата в този форум, макар и да е противоположна на моята, но след всички експерименти, които направих, и техния незадоволителен резултат, вземам следните мерки:

1. Махнах админ правата на Данчо, върнах му старото име (беше се преправил на "данчо–конкретиката") и го моля или да спре да пише във форума, или да си върне качеството на постингите отпреди 3 години.

2. Ако Данчо продължи в същия дух, напише дори една обидна дума, ще изтрия профила му и всички мнения, които е написал - в много от последните му постинги намеква, че му дължим пари за това, че той движел и той създал този форум. Нямам никакъв проблем, даже ще гледам много внимателно за причина, да изтрия всичкия му "принос" в този форум.  Напълно съм сериозен, данчо може да прочетеш горното няколко пъти, да не се направиш на изненадан после. Няма да има повторно предупреждение. Следващата обидна дума от теб ще изтрие всичките ти близо 1600 мнения безвъзвратно. 

3. Всички, които не са съгласни с това, и които са в този форум само заради Данчо, ще ги помоля да си направят нов друг форум и да го обявят тук. Там си общувайте с Данчо, колкото искате. 

4. ДаниСапфиров - същото по-горе важи и за теб. Хората от Радикс ще бъдат много разочаровани, ако се изтрие цялата преведена от теб информация на български и постната в този форум. Аз лично ще им обясня причината, ако ме попитат..

Беше един забавен юни месец, весело лято на всички и to da moon :)

ЕДИТ: Извинявам се на колегата Given, чийто акаунт е бил изтрит! от едноседмичния ни администратор. Да си отвори нов, няма да бъде бан-ван повече

ЕДИТ 2: Данчо, предполагам се сещаш, че много трудно ще успееш да кажеш неща, в които да не намеря причина да те изтрия. Най-добрата ти тактика, ако искаш да си запазиш писанията за поколенията, е да спреш да пишеш...

Редактирано от stamen

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето каква молба изпратих на Дани преди малко по ЛС:

Дани, 

Моля те, престани да пишеш, не ми е приятно, но нямам време и нерви за такива неща. Ще ти изтрия всички мнения - един клик работа е, питай Данчо....

Най-добре е да престанеш да пишеш - приеми, че hash.bg е нещо като мой дом и ти не си желан в него.. как да ви го обясня по-добре. 

имаме различни виждания, не виждам защо трябва да ги натрапвате, още повече, че според мен, мненията ти могат да дадат грешна представа на някой ново четящ.

Мерси
Стамен

Дани, при следващото ти мнение, каквото и да било то, ще бъде изтрито, заедно с предишните ти 993 такива. Try me!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип форума е отворен за всички да изказват мнението си свободно, разбираемо е тук не всички да сме на едно мнение, то дори не е полезно. Много по-хелти е като има различни мнения, някъде в спора се ражда истината.....

Някой хора прекаляват с налагането на вижданията си, влизат в безсмислени спорове и пререкания с другите, това малко дразни... 

но като цяло Стамен, много сурово...  чил :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях писал, че без Данчо форума ще е сух. Трябва човек да може да спори с някого, но Данчо се превърна в синоним на всезнайко - "на всяко гърне мерудия", придружено със злобни напатки си е неприятно. Това се задълбочи в момента, в който получи власт. Явно не е за властови постове, ако му изтриеш постовете всичко друго написано в темите ще увисне без смисъл в повечето случаи. Ако ще го банваш по-добре му смени паролата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да повярвам че точно в този форум хората са толкова емоционални и се стигна до този етап.. бях надценил крипто обществото. волатилни сте като валутите :Д

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още от началото на форума съм призовавал и молил за помощ да го развием заедно форума.

Всички се скатавахте да не казвам като какво... Сега не виждам друг изход.

Моля всички, които не са съгласни с банването на Данчо, да спрат да пишат рук също. Мерси и весело лято :-)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, вземи направи един форум и да се махаме от тук, че нещата тук стоят така, ако си на мнението на Стамен Горчев всичко е ОК, ако не успее да те блафира и си имаш друго мнение е зле. Затова имам 10 поста тук, защото тук е комунизъм и покер играча не обича мнения.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е в поведението, а не в знанията. Едва ли тези 400 лайка са на мнения, с които нарежда/обижда или се мисли за "БОК". Собственика на сайта е достатъчно толерантен и отзивчив към всички, едва ли в някой чужд форум ще те търпят толкова много, то всеки 2ри твой пост е агресивен, ти си един "клавиатурен джедай" който си избива комплексите тук. Нищо лично към теб, уважавам и подкрепям почти всички твои прогнози и анализи, дори съм ти фен, но всичко си има граници.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамен е страхотен човек и заслужава уважение. Всичко, което иска, е да се изразяваме културно без да падаме на ниво на третокласници.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на всички за последните седмици, пробвах някои неща, които не сполучиха....

Може би ще променя малко политиката, ще сложа правила на форума и прочие - нещо, което не исках да имаме, но явно не сме дорасли още за подобна структура...

Ако някой се чуди, къде са постовете на Данчо:

MZsD4_U1QdO3k6Coyoi0tg.jpeg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове