Jump to content
hash.bg - биткойн форум
kalin

Dash - Digital Cash

Recommended Posts

Е сега виждам, че темата за Dash си е заминала от ALT секцията на форума (била е създадена от Дани, намерих я в кеша на Гугъл).  :(

Може и да си заслужава да я пуснем отново, предвид бързите разплащания, по-ниската цена на транзакциите, псевдо анонимността, и предстоящият релийз (ранна алфа версия) на еволюшън до края на годината. 

www.dash.org/evolution

Какво мислите?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че последователите на Роджър го следват и в ДАШ!

много хора започват да прозряват, че БТК не е това което беше и няма да е това което се очаква да стане!

ако искаш БТК да поскъпне варианта ти е да го продадеш на банката, а това става чрез компроментиране на поверителността и тежка регулация. само тогава ще влязат големите пари! може да видиш акциите на всяка голяма и-нет компания, поскъпват главоломно само след като продадат юзърите си на банката.

другия вариант е да стане масовка, за бтк мисля е късно (освен след евентуален форк и то бих заложил на китайците) 

а да стане масовка трябва да има функционалност и да бъде полезно на хората, тази роля според мен ще се изиграе от друго разплащателно средство използващо блокчейн технологията и рекламата на бтк.

ДАШ според мен както и много други ще имат този шанс в близко бъдеще!

Не ме разбирай погрешно аз съм БТК максималист, но виж каква мисъл ме мъчи, някой хора казват БТк ще стане 1 млн. до няколко години, ако е така колко милиона.трилиона. трилярда и т.н. ще стане след 100год. когато ще се изкопае последния койн ??  това звучи доста нереално.... 

рано или късно банката ще влезе, т.е. те са влезли вече де, регулират те на изхода... елементарно, скоро и във входа (може би някъде вече го има това) няма да остане това на честна дума, че ти ще си платиш данъка печалба, ще изискат леджъра ти от борсата и ето накрая на годината ще си длъжен да си платиш...

важното е прогреса да не спира и ежедневно технологията да се развива... за да се развива технологията трябва да се наливат пари в нея, за да се наливат пари в нея трябва да бъде полезна, т.е. да изкарва пари на някой.......

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и само да поясня защо бих заложил на китайците, защото при евентуален форк, те първи ще продадат на банката..... и когато КНБ създаде собствено разплащателно средство базирано на тази технология, това нещо ще налази на всякъде в цяла Азия и ще стане масовка, вярвайте ми в тоалетната съм докато ги пиша тези неща....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vamp111, благодаря за коментара ;-)

Иначе, по темата за DASH - приемам, че не е голяма загуба, че дискусията е затрита (заедно с инициатора и), и няма да я възстановяваме.  Който го вълнува - ще си намери ресурни в мрежата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даш е страхотно крипто защото имат достатъчно мозък да се сетят че за mass adoption трябва да се улеснят и опростят нещата. Те са единствените, които ще сложат цялата крипто сложнотия зад кулисите, а отпред ще имаш username/password и всичко ще бъде като управление на баков акаунт. ИнстаПей и ПрайватПей са страхотни функционалности.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове